Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

SAADET’E YENİ KATILIMLAR

Saadet Partisi’ne yeni katılanlara rozetlerini Milletvekili Abdulkadir Karaduman taktı.

Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, Pendik İlçe başkanlığının düzenlediği programa katıldı. Programda farklı siyasi partilerden Saadet Partisine iltihak edenlere rozetlerini takdim etti.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen Programın açılış konuşmasını yapan Pendik İlçe Başkanı Mahmut KILIÇ, Pendik’te çalışmalarına hızlı bir ivme kazandırdıklarını ve olası bir baskın seçime hazır olduklarını ifade etti.

Karaduman: Hamaset ve Popülizmle sorunlar örtülmeye çalışılıyor

Programda konuşan Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman: “Hamasetin ve popülizmin çok yoğunlaştığı bir dönemden geçiyoruz. Hamaset ve popülizm kurumsallaştırıldı. Bu durum maalesef günümüz Türkiye’sinde yaşadığımız tüm sorunların üzerini örtmek için kullanılıyor” ifadelerini kullandı.

İktidarın ülkeyi yönetemediği için, sadece algıyı yönetmeye çalıştığını ifade eden Milletvekili Karaduman, “Millî Görüş iktidarları döneminde açılan fabrikalar bir bir satılmaktadır. Liderimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan, Millî Görüş’ü iktidara taşıdığı zaman, memleketimizin doğusundan batısına, dört bir tarafında yapılan bütün fabrikalar bugün teker teker satılmış durumdadır. Buradan elde edilen gelir ödenecek faiz giderlerini bile karşılamamaktadır. Biran evvel üretim ekonomisine geçilmelidir” dedi.

Saadet Partisine Yoğun İlgi

Programda diğer siyasi partilerden Saadet Partisine geçen vatandaşlar için rozet takma töreni gerçekleştirildi. Her katıldığı il ve ilçede  Saadet Partisi’ne yoğun bir ilginin olduğunun altını çizen Karaduman,saadet partisini tercih eden vatandaşlara rozetlerini bizzat takarak  “Hoş geldiniz. Hayırlı olsun” diyerek tebrik etti.


Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x