Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

SAADET YOKSA KÖTÜ YÖNETİM VARDIR  

 

Gündemle ilgili bir değerlendirme yapan Saadet Partisi Büyükşehir Başkan Adayı Necdet Gökçınar; “Yöneticilik insanların saadeti için yapılır. Eğer ülkede ya da şehirde insanlar çoğunluklu olarak hallerinden memnun – mutlu değillerse; bu, iş başındaki yöneticilerin başarısız olduğunu gösterir” dedi

Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Necdet Gökçınar ve Pendik Belediye Başkan Adayı Mahmut Kılıç, gazetemize bir nezaket ziyareti gerçekleştirdiler.

Gazetemizin Yazı İşleri Müdürü Metin Yazıcı ve Haber Müdürümüz Gizem Çelik’in karşılayıp ağırladığı Saadet adaylarının ziyaretinde oldukça keyifli bir sohbet ortamı yaşandı.

Gazetemize gündemle ilgili bir değerlendirme de yapan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Gökçınar şu sözlere yer verdi: “Bizim içinde bulunduğumuz Milli Görüş anlayışına göre yöneticilik, yönettiğiniz insanların saadeti için yapılır. Biz bu saadeti; sevgi, kardeşlik, hoşgörü, insan hakları, adalet, refah ve saygınlık üzerinden temellendireceğiz. Bu saadet esaslarına göre İstanbul’un sorunlarını çözeceğiz”

Pendik Belediye Başkan Adayı Mahmut Kılıç ise yaptığı değerlendirmede; “Pendik İstanbul’un dolayısıyla Türkiye’nin en önemli ilçelerinden biri. Pendik ilçesinin gelişimine katkı sağlamak, vatandaşların yaşam kalitesini artırmak için; öncelikle israftan, iltimastan, adam kayırmacılıktan, partizanlıktan kaçınmak, çıkar gruplarının değil vatandaşın ortak menfaatlerini gözetmek; bugünün olduğu kadar, geleceğin de ihtiyaçlarına cevap verebilecek gerçekçi projeler üretmek gerekir. Bunun için de Milli Görüş anlayışı şarttır. Biz seçildiğimizde bu anlayışı hayata geçireceğiz. İşin aslında da, gerisi teferruattır” dedi.

Pendik için hazırlamış oldukları çok sayıda projeyi geçtiğimiz ay lanse eden Saadet Partisi Pendik Belediye Başkan Adayı Mahmut Kılıç; bu projeleri ile ilçe kamuoyundan da oldukça ilgi görerek beğeni toplamakta.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x