Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

RENEW ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ 4.ŞUBESİNİ AÇTI

Renew Estetik ve Güzellik Merkezi;  4.şubesini, Batı Mahallesi Gazipaşa Caddesi’nde açtı. Birçok vatandaşın katıldığı açılışa, ünlü internet fenomeni Selin Ciğerci de katıldı.

4.şubesini açan Renew Estetik ve Güzellik Merkezi; 29 Nisan Pazar günü, Batı Mahallesi Gazipaşa Caddesi’nde hizmete başladı. Son derece özenle hazırlanan salonda; lazer epilasyon (buz lazer), dövme sildirme, cilt bakımı, bölgesel zayıflama gibi birçok hizmet yapılmakta.

Yoğun katılımın gerçekleştiği açılışta, konuk misafir olarak, ünlü internet fenomeni Selin Ciğerci de yer aldı. İşletme Sahibi Seher Tunalı, Selin Ciğerci ile birlikte açılış kurdelesi ve pastasını kesti. Açılış konuşması yapan Tunalı; “ Herkese yanımızda olduğu için çok teşekkür ediyorum. Bu özel günümüzde bizi yalnız bırakmayan Selin Hanım’a ayrıca teşekkür ediyorum. Yeni merkezimizle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Hepimize hayırlı olsun” sözlerinde bulundu.

Konuk misafir Ciğerci de; “Gördüğüm en iyi güzellik merkezlerinden biri. Seher Hanım’ı tebrik ediyorum. Harika bir organizasyon oldu” şeklinde konuştu.

Vatandaşlar ise, ‘5.sini bekliyoruz’ diyerek, memnuniyetlerini bildirdi.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x