Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

PESiAD Pandemi’de Vites Yükseltti

PESİAD Pandemi sürecinde sosyal yardımlaşma çalışmalarının yanı sıra, yeni projeleri ile de üyelerine fayda sağlayan pek çok çalışmaya imza attı.

PENDİK Sanayici ve İşadamları Derneği (PESİAD) Başkanı A. Kadir Bayram, derneğin pandemi sürecinde gerçekleştirdiği faaliyetleri, sosyal sorumluluk çalışmalarını ve yeni projelerini kamuoyu ile paylaştı.

PESİAD KART
Derneğin uygulamaya soktuğu PESİAD Kart üyeler arasında çapraz ticareti destekleyecek ve teşvik edecek işlevselliğe sahip.
Bu bağlamda PESİAD Kart; çevre üniversiteler, oteller, hastaneler ve üye firmalarla yapılmış olan protokoller gereği; özel indirimler ve hizmetler sağlayacak.

PESİAD KATALOG
Yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerde protokole dağıtılmak üzere, PESİAD ve Genç PESİAD’ın tanıtımı için bir katalog çalışması hazırlandı. Tüm üyelerin firma ve kişisel bilgilerinin geniş ölçekte yer aldığı bu katalog; PESİAD’ı ulusal ve uluslararası boyuta taşıyacak nitelikte.

YENİ SİTE VE MOBİL UYGULAMA
Pandemi sonrası yeni dijital dünyaya hitap eden çağın gereksinimlerini karşılayan, video serilerinin kolaylıkla paylaşılıp, depolanabileceği, son teknoloji trendlerine uygun, çapraz ticarete entegre olarak çalışan, yeni web sitesi ve mobil uygulaması oluşturuldu.

DİJİTAL DÜNYA
Pandemi sürecinde PESİAD’ın seminer ve toplantıları sosyal medya üzerinden kesintisiz devam ettirilerek dijital dünyaya entegre olundu. Özellikle seminerlerde ‘işçi ve iş veren arasındaki alacak istemleri’ ve arabuluculuk sistemleri konulu iki seri tamamlandı. Ayrıca tek tek üye tanıtımlarının yapıldığı video çalışmaları da seri olarak sürdürülüyor.

PESİAD Başkanı A. Kadir Bayram; “Bu çalışmamızda üyelerimiz arasındaki iletişimi güçlendirmeyi, faaliyetlerini daha iyi takip edebilmeyi, üye firma kuruluşlarımızın gerek üretim gerekse temini noktasında daha ulaşılabilir olmasını sağlamayı, sektörler kurulumuzun daha etkin çalışmasına önayak olabilmeyi, iş arayan ve iş vereni buluşturmaya zemin hazırlanması açısından üyelerimize fayda sağlamayı hedefledik” dedi.

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x