Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Pergel: Zaman Gönüllere Dokunma Zamanı

Pendik AK Parti’den aday adayı Süleyman Pergel, yerel medya mensupları ile bir araya gelerek gündemi değerlendirdi

PenCR Köfte’de gerçekleştirilen kahvaltılı toplantıda, aday adaylığı sürecinde emeklerinden dolayı basın mensuplarına teşekkür eden Pergel, kahvaltı sonrası sorulan soruları da samimiyetle cevaplandırdı.

Seçilmesi durumunda nasıl bir başkan profili sergileyeceğinin mesajlarını veren Süleyman Pergel, 1994’te başlayan belediyecilik hizmetinin ülkeye yepyeni bir belediyecilik anlayışı getirdiğini ifade etti.

Bu anlayış doğrultusunda Pendik’e hizmet veren eski belediye başkanımız Erol Kaya ve mevcut belediye başkanı Dr.Kenan Şahin’den takdirle söz eden Pergel, AK Parti siyasetinin dinamik bir yapı olduğunu vurgulayarak bir görev değişikliği durumunda vazifeye talip olduğu için aday adayı olduğunun altını çizdi.

AK Parti’nin her yerel seçimin o günün gereği olan doğru bir söylem geliştirerek seçimlere girdiğini ifade eden Süleyman Pergel, geçen seçimlerin ana söyleminin marka şehirler olduğunu belirterek, “Bugün geldiğimiz noktadaki ana söylem ise gönül belediyeciliğidir. Şunu gördük ki, her ne yaparsanız yapın, belediyecilikte yaptığınız işin muhatabı insandır ve insanın taşıdığı en önemli özellik ise gönül sahibi olmasıdır. Haliyle verilen hizmetlerin yanı sıra insanların gönüllerini  kazanacak yaklaşımlar da şarttır. Allah’ın izniyle bunu başarabilecek bir kardeşiniz olarak şunu söyleyebilirim ki, bugün aday adayı olarak yola çıkan arkadaşlarımızın yanı sıra, aday adaylığı müracaatında bulunmamış, bu şehri çok güzel şekilde idare edeceğine inandığım yüzlerce kardeşimiz var. Bizim niyetimizi beyan etmemiz, taşın altına elimizi koyma düşünmesindendir. Neticede parti büyüklerimiz en doğru kararı vereceklerdir. Allah, içimizden kime ihsan eder bilinmez. Bize düşen bir partili olarak vazifelendirilecek kardeşimize destek olmak ve partimizin seçimde başarılı olması için var gücümüzle çalışmaktır.” dedi.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x