Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

PENDİK’TEN 20 BİN KİŞİ KATILDI  

AK Parti’nin 17 Haziranda’ki tarihi İstanbul Mitingi’ne Pendik’ten 8 gemi, metro ve özel araçlarını kullanarak 20 binin üzerinde partili katılım sağladı.

AK Parti’nin Pazar günü düzenlediği İstanbul Mitingi mahşeri bir kalabalığa sahne oldu. Toplamda 1 milyon 300 bin kişinin olduğu ifade edilen mitinge, Pendik İlçe Teşkilatı da 20 bin kişinin üzerinde partiliyi taşıyarak ciddi bir destek verdi.

İstanbul Mitingi’ne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanı sıra Başbakan Binali Yıldırım ile bakanlar ve milletvekili adayları katıldı.

Mahşeri kalabalığa seslenen Recep Tayyip Erdoğan, şu sözlere yer verdi:

“Bugün babalar günü. Anneler, babalar hepsi bir arada inşallah. Babaları şehit olduğu için, böyle bir günü boynu bükük geçiren tüm evlatlarımıza sesleniyorum: Sizin 81 milyon babanız var. Biz de en baba mitingimizi İstanbul’da yapıyoruz inşallah. Ben inanıyorum, İstanbul’da bu iş bitmiş, İstanbul Allah’ın izniyle kararını vermiş. 24 Haziran demokrasi bayramımız şimdiden hayırlı olsun. AK Parti temizliktir, AK Parti huzurdur, AK Parti mutluluktur. Biz bunu sağladık, başardık ve başarmaya devam ediyoruz. Maaş ödemelerini dahi güçlükle yapabilen bir ülkeden, memurunu enflasyona ezdirmeyen bir ülkeye biz getirdik. Nasıl 4,5 yılda İstanbul’u yeniden yaşanabilir bir şehir haline getirdiysek, ülkemizi de 16 senede yepyeni bir çehreye kavuşturduk”

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x