Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

PENDİKSPOR’UN YENİ BAŞKANI SELAHATTİN TURHAN

Pendikspor’un olağan kongresinde başkanlığa Selahattin Turhan seçildi. Turhan 1996 – 1998 yılları arasında da bu görevi yapmıştı.

TFF 2.lig’te mücadele eden Pendikspor’un olağan kongresi 2 Haziran Cumartesi günü Mehmet Akif Ersoy Kültür ve Sanat  Merkezi’nin konferans salonunda gerçekleştirildi.

Tek liste ile seçime giren Selahattin Turhan 25 yıl aradan sonra yeniden başkan oldu.

Kongreye Belediye Başkanı Kenan Şahin’in yanı sıra geçmişten bugüne Pendikspor’da başkanlık yapmış birçok isim ve kulüp üyeleri katıldı.

Selahattin Turhan, yaptığı teşekkür konuşmasında; “19 kişi ile sınırlı listemize pek çok arkadaşımızın ismini yazmak istesem de maalesef herkese yer veremedim. Ancak bizim dönemimizde bu işe alaka duyan herkesle istişare edeceğiz ve öyle karar vereceğiz. Yeni dönemde eksiklerimizi transferler yaparak tamamlayıp hedefimize odaklanacağız. Sizlere bu sezon kesin şampiyon oluruz demiyorum. Fakat stada gelen herkesin keyifle izleyebileceği, güzel futbol oynayan bir Pendikspor vaat ediyorum”dedi.

KENAN ŞAHİN BAŞARILAR DİLEDİ

Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin de gerçekleştirdiği konuşmada yeni yönetime başarılar dileyerek, Pendikspor’un kararlılıkla arkasında olacaklarını vurguladı.

KİMDİR?

Aslen Trabzonlu olan Selahattin Turhan, 1961 Zonguldak Kilimli doğumludur.

Turhan, halen Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin’in danışmanlığını yapmaktadır. Marmara Üniversitesi – İlahiyat Fakültesi mezunudur. Evli ve iki çocuk babası.

PENDİKSPOR YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Selahattin  Turhan,  Ali Çelik,  Atalay Yağcı,  Alper sarısoy,  İsmail Demirtaş,  İsmail Kansu,  Salih Varlıbaş, Salim Kırcı,  Selahattin Çınar, Süleyman Sırrı Beşinci, Murat Kaya, Murat Özdemir, Mustafa Şahin Yılmaz, Mehmet Can Tuna, Hasan Yıldırım, Hakan Tekbıyık,  Paşa Karakaya, Recep Yeşilyurt,  Şenol Üçüncü

Disiplin Kurulu: Bülent Aydın, M. Zaid Kıroğlu, Akın Böbür, Ramazan Tunç, Ersin Özsoy                                                                    Denetleme Kurulu: Eyüp Güler, Ali Şirin, Hasan Lermi

 

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x