Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Pendikspor’un Şampiyonluğu İle Onur Duyuyorum

Pendikspor Basın Sözcüsü ve Yönetim Kurulu Üyesi Onur Durası, sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı.

Durası İnstagram üzerinden yayınladığı konuşmasında duygularını şu sözlerle ifade etti;

“ Ne büyük gurur ve mutluluk, verilen emeklerin karşılığını alabilmek. Bu büyük ailenin parçası olmak hem onur verici hem de bana büyük sorumluluk yüklemiştir.

Şahsıma inancı ve yönetiminde görev veren başkanıma çok teşekkür ederim. Sadece başkan olarak değil; bir abi olarak tüm aileyi ayakta tutan, bizi tecrübeleri ile yönlendiren, en önemlisi fikirlerimizi önemseyen şampiyonluğumuzun en büyük mimarlarındandır.

Bu güzel yolculukta bizleri hiç yalnız bırakmayan Belediye Başkanımız Ahmet Cin abimiz olmak üzere ana sponsorumuz Mahmut Türkoğlu’na, Teknik Direktörümüz Osman Özköylü ve teknik ekibine, futbolcu kardeşlerimize, tüm personelimize teşekkür ederim.

Bu serüvene kolay ulaşılmadığı herkesin malumu o yüzden yönetim kurulumuzdaki abilerim ve kardeşlerim bir diğer başarı mimarıdır. Uyum içerisinde ve sürekli istişare ile ilerlediğimiz toplantılarımız başarıya giden yolda engelleri aşmıştır. Futbol şubemize, idari menajerimize, kulüp müdürümüze ayrı ayrı teşekkür ederim. İlçemizin değerli basın mensupları hem kalemleri ile hem gönülleri ile şampiyonluk yolunda bizlere bir güç olmuştur. Basın ailemize de tek tek teşekkür ediyorum.

Şampiyonluk öyle bir başarı ki anlatılması güç, yaşaması eşsiz. Bu eşsiz başarının çok büyük kalesi Pendikspor taraftar grubu Magnifico ve tüm neferlerine başta lider Burak Lale nezdinde benzersiz bir destek ile yanımızda oldukları için teşekkür ediyorum. Şampiyonluk kutlamaları yakın meşaleleri yakın

Ne güzel bir his ‘Şampiyon Pendikspor’  yazabilmek”

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x