Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

PENDiKLiLER SOSYAL MEDYADA BULUŞUYOR

Pendikliler sosyal medya üzerinden her türlü haber ve bilgiyi anında paylaşıyor

Çoğunlukla evlerine kapanan Pendikliler haber almak, eğlenmek ve vakit geçirmek için ağırlıklı olarak instagram, twitter, facebook, web siteleri, whatsapp, google, youtube gibi sosyal medya araçlarını kullanıyorlar.

Özellikle koronavirüs ile ilgili haber, bilgi, video, fotoğraf, karikatür vb. şeylerin paylaşıldığı bu ortamlar aracılığı ile gündem ayrıntılı olarak takip ediliyor. Bu dönemde Pendik gazetesi de haberlerini instagram başta olmak üzere, sosyal medya araçlarının tümünü kullanarak vatandaşlara ulaştırıyor.

İlçedeki diğer gazetelerde bu noktada aktifler. Pendikli TV instagram üzerinden Belediye Başkanı Ahmet Cin ile bir söyleşi gerçekleştirirken, Pendik’te Hayat Grubu da olup bitenlerden kesitleri takipçileriyle paylaşıyor. Çeşitli whatsapp gruplarında da tüm bu haber ve bilgiler paylaşılarak yaygınlaştırılıyor.

Bildir
1 Yorum
Eskiler
Yeniler En çok oylananlar
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
muzaffer erçakar
1 yıl önce

sayın cumhurbaşkanımız cıkın sokaga dedı çıktık ef 12 uçaklara terlık fırlattık tanklara bedenımızı sıper ettık şımdıde evden çıkmayındedı 1aydır evdeyız 4tane magazamız kapalı kıralar işçılık gıderler 90bn tl esnafın cebınde 90 kuruş yok ne olaçak abı bu işın sonu boyle gıderse korodan degıl sıkıntı sıtresten ölecez yardım dedıler paket dedıler hergun bır umut bankalara koştur yok kıredın var yok sıcılın bozuk yok vergı borcun var yok ssk borcun var abı olmayan bırı barmı esnafın yüzde 90 nı borçlu acıl bır care reıs acıl care başkanım

1
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x