Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

PENDİKLİ YÖNETMEN BEYZA ŞENEL’İN AZRA FİLMİ SİNEMALARDA

Dünya genelinde izlenme rekorları kıran Paranormal Actıvıty korku filmine rakip olarak gösterilen Türk yapımı bir film olan AZRA vizyona girdi.

Film Pendik Oscar sinemasında da gösterimde.

Korku türündeki filmin yönetmenliğini genç bir isim olan Beyza Şenel (18) yaptı.

Boşnak kökenli olan yönetmen Beyza Şenel,  Pendik doğumlu ve halen ilçemizde ikamet ediyor. Pendik Sağlık Meslek Lisesi mezunu olan genç yönetmen şuan özel bir üniversitede de radyoloji eğitimi görüyor.

Dayısı da bir yönetmen olan Şenel, bu alanı seçmesinde onun rolünün önemli olduğunu ifade ederek; “AZRA benim ilk yönetmenlik deneyimim oldu. Bu yüzden oldukça heyecanlıyım. Şu ana kadar oldukça pozitif geri dönüşler alıyorum. Filmin beğenilerek gişede de başarılı olacağını umuyor ve diliyorum. İdealim; kendimi geliştirerek dünya çapında ses getirebilecek filmlerin altına imza atmak. Bu arada eğitim hayatımı da sürdürerek tamamlayacağım. ” diyor.

FİLMİN KONUSU:

Azra ve sevgilisi Burak tatil yapmak için birkaç günlüğüne gözlerden uzak bir villaya doğru yolculuğa çıkarlar. Başlarda her şey yolunda gibi görünüyordur. Azra ile ilgili bir gizem olduğuna inanan ve bu gizemi çözmeye karar veren Burak, evin her tarafına kameralar yerleştirerek, Azra’dan habersiz onu geçmişi ile yüzleştirmeyi planlamaktadır.

Kurduğu bu kamera düzeneği ile başlarına gelecekleri tahmin bile edemeyecek olan Burak, farkında olmadan paranormal olaylara da davetiye çıkarmıştır.

Bu kayıtların Azra’nın geçmişine açılan birer kapı olduklarından habersizlerdir.

Mutlu başlayan bu hikaye zamanla şiddetli paranormal olaylara sahne olup genç çifti korku dolu anlara sürükleyip, bir sürü gizemi de gözler önüne serecektir.

 

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x