Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

PENDİK’İN YENİ ÇEKİM ALANI: HAYYAM FOTO TEKNİK SERVİS

Fotoğraf makinesi, video kamera ya da havadan çekim yapan bir dron mu satın almak istiyorsunuz? Stüdyo ekipmanları ya da ışık sistemlerine mi ihtiyacınız var? Teknik bir problem ile mi karşı karşıyasınız? Artık bir çözüm ortağınız var ve size çok yakın.

Kısa bir süre önce yeni şubesinde hizmet vermeye başlayan HAYYAM Foto Teknik Servis, ilgili herkes için çözüm noktası niteliğini taşıyor.

İşin başında Pendikli TV’den de tanıdığımız yetkin bir isim olan Samet Övüç bulunuyor.

Hayyam Foto Teknik Servis’te öncelikle her marka ve model sıfır ve ikinci el fotoğraf makineleri ve aparatlarının satışı yapılmakta. Teknik serviste, bakım – onarım işlemleri gerçekleştirilmekte.

Video kamera ve ekipmanları (aksiyon kameraları, su altında çekim yapabilme özelliğine sahip kameralar), havadan çekim yapabilen dronlar ve ekipmanları, stüdyo ekipmanları ve ışık sistemleri satış ve teknik servisi de yine firmanın hizmetleri arasında yer almakta.

Bunlarla birlikte; düğün, nişan, sünnet ve özel gün fotoğrafçılığı, ortaokul ve lise mezuniyet kataloglarının fotoğraf çekimleri, pasaportlar için biyometrik fotoğraf çekimleri de mevcut.

Güvenerek alışveriş yapabileceğiniz, hizmet alabileceğiniz kurumun iletişim bilgileri ise şöyle:

Batı Mahallesi, Erol Kaya Caddesi No: 93/A Pendik

Tel: 0212 526 5101 – 0554 123 0982

www.hayyamfoto.com.tr

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x