Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Pendik Kızılay Nurettin Beşinci ile Devam Ediyor

Türk Kızılay’ı Pendik Şubesi’nin başkanlığına yeniden Nurettin Beşinci seçildi.

KIZILAY’IN olağan kongresi 27 Şubat 2022 Pazar Günü Atatürk Kültür Merkezi’nde yapıldı. Kongrede başkanlığa yeniden mevcut Başkan Nurettin Beşinci seçildi.
Son dönemlerin en yoğun katılımının olduğu kongrede Şube Başkanı Nurettin Beşinci, İstanbul Şube Başkanı Kadem Ekşi, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin ve AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyraz birer konuşma yaptılar.

Beşinci yaptığı konuşmada; “Onursal başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşvik ve talimatları ile Kızılayımız dünyanın farklı 52 ülkesinde ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştıran ve Türk milleti olarak gurur duyduğumuz bir kuruluşumuzdur. Bu kurumu var eden ve güç veren siz hayırsever vatandaşlarımızsınız. Hepinize teşekkürü borç biliyorum. Bu dönemde sosyal yardımlarla birlikte kan bağışı kampanyamızı da sürdürüyoruz. Bu noktada da desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

Yönetim Kurulu; Nurettin Beşinci, Murat Şahsuvaroğlu, Cihat Aslanoğlu, Ünal Işık, Salih Varlıbaş, Cem Ülkü Mercimek, Ayla Dev, Adem Şen, Mahmut Said Sağdıç
Şube Denetçisi; Serdar Özalkak
Genel Merkez Delegeleri; Nurettin Beşinci , Hasan Topaloğlu, Murat Şahsuvaroğlu, Süleyman Sırrı Beşinci

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x