Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

PENDİK KEBAP’TA LEZZET GARANTİ

Pide, lahmacun ve kebap çeşitleri başta olmak üzere zengin bir menüye sahip işletme, kalite ve lezzet konusunda oldukça iddialı

Kısa bir süre önce Batı Mahallesi Fatih Diş Sağlığı Merkezi karşısında hizmet vermeye başlayan Pendik Kebap, yöresel lezzetlerle ön plana çıkan butik bir restaurant olma özelliğini taşıyor.

Pendik Kebap öncelikle huzur veren, sessiz sakin, nezih ortamı ve güven veren sunumu ile ayrıcalıklı bir işletme. Burada kimin ne yaptığını ve ne yediğinizi biliyor, siparişlerinizi takip edebiliyorsunuz.

Pendik Kebap’ta, butik bir işletme olmasına rağmen her gün zengin bir menü hazırlanmakta.

Sabahları kahvaltı keyfiyle güne başlanan Pendik Kebap’ta kelle paça, ezogelin, tavuk suyu çorba çeşitleri; ciğer, pirzola, kaburga, pide ve lahmacun çeşitleri bulanmakta. Tabi ki işletmenin favori ürünleri arasında kebap çeşitleri de yer almakta.

Diyarbakır doğumlu genç işletmeci Tevfik Sırançkan; “Biz ürünlerimizin tamamında birinci sınıf malzeme kullanıyoruz. Kalite ve hijyene önem veriyoruz. Müşterilerimizi ailemizden biri gibi düşünüyoruz. Kendimizin lezzet alarak yiyemeyeceği hiçbir şeyi müşterimize servis etmiyoruz” şeklinde konuşmakta.

Ev ve iş yerlerine paket servis hizmetinin de verildiği Pendik Kebap’ta; doğum günü, iş yemekleri vb özel organizasyonlar için de ( 50 kişiye kadar) program yapılabilmekte.

Büyük iş yerleri için toplu yemek ve servis anlaşmalarına da açık olan işletmede fiyatlar da son derece uygun tutulmuş bulunuyor.

Yediklerinizden tat almak, yemeği ziyafete dönüştürmek istiyorsanız; sizlere Pendik Kebap’ı iftiharla tavsiye ederiz.

Batı Mahallesi Ortanca Caddesi No:1/D Pendik

Alo Paket: 0531 703 63 21 – 0216 354 51 78

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x