Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

YEREL BASINLA BULUŞTULAR

Pendik Kaymakamı Dr. Hülya Kaya ve Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin yerel basın mensuplarıyla kahvaltı programında bir araya geldi. Yaklaşık 2 ay önce göreve başlayan Kaymakam Hülya Kaya Pendik ile ilgili önümüzdeki süreçlerde yapacağı projelerden bahsetti.

Pendik Kaymakamı Dr. Hülya Kaya ve Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin yerel basınla kahvaltılı bir toplantı düzenledi. Kaymakam Hülya Kaya Pendik’te önümüzdeki süreçlerde pozitif ayrımcılık yaparak; kadın ve çocukların ağırlık kazanacağı projeleri hayata geçireceğini belirtti. Kaya, Pendik’in yerel basını ve demografik yapısıyla Anadolu Yakası’nın incisi olduğunu ifade ederek ‘örnek bir ilçe’ olduğunu söyledi.

Belediye Başkanı Ahmet Cin’le çok güzel çalışmalar yaptıklarını vurgulayan Kaya, Pendik’teki sorunların çözümü için birlik ve beraberlik doğrultusunda mücadele edeceklerini ifade etti. Kaymakam Kaya 2 ay önce göreve gelmesine rağmen, ilçe genelinde Koronavirüs denetimlerini en çok gerçekleştiren kadın kaymakam olarak da isminden oldukça söz ettirdi. Kaymakam Hülya Kaya, tanısı konulan hastaların sık sık evlerinde ziyaret edilip sokağa çıkmama konusunda gayret sarf ettiklerini söyledi.

Pendik Kaymakamı Dr. Hülya Kaya ile birlikte kahvaltı programına katılan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, gündemle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Ahmet Cin ilçe genelinde ana arterlerde yol çalışması yapan İBB’nin yurttaşları mağdur ettiğini ifade ederek İBB’nin yapması gereken yol çalışma işini belediye olarak üstlenip mağduriyetlerin önüne geçtiklerini belirtti.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x