Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğüne Murat Milletsever atandı

İstanbul ilçelerinin emniyet müdürlüklerinde görev değişimleri yaşandı. Bu kapsamda Pendik İlçe Emniyet Müdürü Barış Çukur’un yerine Murat Milletsever atandı. Pendik Kaymakamlığı, atama kararının ardından Pendik’in sevilen Emniyet Müdürü Barış Çukur için veda töreni düzenledi.

Eylül 2018’de Pendik ilçesinde göreve başlayan İlçe Emniyet Müdürü Barış Çukur, Pendik’e yakın bir ilçe olan Sancaktepe’ye atandı. Barış Çukur’un yerine Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne emniyet müdürü Murat Milletsever atandı. Murat Milletsever resmi olarak göreve başladı.

Pendik İlçe Emniyet Müdürü olarak atanan Murat Milletsever, 6 Eylül 2021 tarihinde Pendik Kaymakamlığı tarafından Pendik Belediyesi Hayaltepe Tesisleri’nde Barış Çukur için düzenlenen veda törenine katıldı ve görevi teslim aldı. Veda yemeğine Pendik Kaymakamı Dr. Hülya Kaya, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Pendik Garnizon Komutanı Tuğamiral Recep Erdinç Yetkin ve Pendik’te görev yapan emniyet birim amirleri katıldılar.

Veda töreninde söz alan Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, emniyet müdürü Barış Çukur’a görevi boyunca yaptığı çalışmaları için teşekkür etti ve yeni görev yeri olan Sancaktepe ilçesinde başarılı görevler diledi. Pendik Kaymakamı Dr. Hülya Kaya ise yaptığı konuşmada, Barış Çukur’u başarılı ve güler yüzlü bir çalışma arkadaşı olarak hatırlayacağını belirtti. Görevini başarılı bir şekilde yaptığını ifade etti. Konuşmaların ardından sözü devralan Barış Çukur, bu atamanın aslında bir veda olmadığını ve Pendik ile bağlarını koparmayacağını sözlerine ekledi. Görevi boyunca birlikte çalıştığı kaymakamlık mensuplarına, belediye ve zabıta personeline, jandarma personeline, basın mensuplarına teşekkür ederek konuşmasını sonlandıran Barış Çukur, yeni emniyet müdürü Murat Milletsever’e de başarılar diledi.

Pendik Kaymakamı Dr. Hülya Kaya, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Pendik Garnizon Komutanı Tuğamiral Recep Erdinç Yetkin, emniyet müdürü Barış Çukur’a teşekkürlerini ve plaketlerini sundular. Ardından protokol üyeleri topluca hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x