Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Pendik Halk Eğitim Merkezi’nden Yerel Basına Kahvaltı

Pendik Halk Eğitim Merkezi Müdürü Turan Genç, Pendik yerel basınına bir kahvaltılı basın toplantısı düzenledi. Toplantıya, Genç ile birlikte müdür yardımcıları ve Pendik yerel basın temsilcileri katıldılar.

6 ay önce göreve geldiği günden beri başta merkez kurum binası olmak üzere kurumun çehresini güzelleştiren Genç, bu süreç ile ilgili bilgileri basın mensupları ile paylaştı. Pendik halk eğitimin öğrenci sayısı ve verdiği kurslarla toplumun büyük bir kesimine her yaş ve her kesime hizmet veren bir kurum olduğunu söyledi. Kurumun ilçedeki belediyeyle, derneklerle, hastanelerle, cezaeviyle, okullarla ve benzeri bir çok kurum kuruluşla uyum içerisinde çalıştığını yerel basın aracılığıyla da bu çalışmaları halka duyurmak istediklerini söyledi. 

Kahvaltı sonrası gazetecilerin sorularını cevaplandıran kurum müdürü Turan Genç, binada yapılan fiziki değişiklikleri düzenlemeleri; kantin, kütüphane ve örnek bir iki sınıfı gezip, kurslar hakkında bilgiler verdi. 

Verimli geçen toplantı kurum ile gazeteciler arasında bir haber akışı sağlanması ve kurum faaliyetlerinin yerel halka duyurulması kararı ile noktalandı. Toplantının ardından Pendik Halk Eğitim Merkezi Müdürü Turan Genç ve yerel basın toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x