Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

PENDİK ÇARŞI’DA DEVREN GÜZELLİK MERKEZİ

5 yıldır aktif bir şekilde saç ekimi, kaş ekimi, sakal ekimi, estetik ameliyatlar, lazer epilasyon, cilt bakımı, zayıflama, dolgu botoks, mezoterapi, prp, grp, dövme silme işlemlerinde hizmet vermekte olan bir salon. Lokasyon açısından çok işlek ve potansiyel bir caddededir.

Alıcıyla anlaştıktan sonra isterse Avrupa ve Ortadoğu’da ismi çok duyulmuş firmanın ismini de kullanmaya devam edebilir. 4+1 100 metre karedir. Çalışanlar da çalışmaya devam edecek. 1000’e yakın müşterisi bulunmaktadır. Aktif salon üyeleri, ekip ve ekipmanlarıyla iş yoğunluğu yüzünden franchising usulü devredilecektir.

5 adet Klima, Güvenlik sistemi, 6 adet kamera, 1 adet kayıt cihazı, 1 adet oturma grubu,

1 adet banko, 1 adet yazıcı, Ofis mobilyaları, 2 adet ürün kabini içi ürün dolu, 1 adet cilt bakım ünitesi, 1 adet pafis jimnastik cihazı, 1 adet lenf drenaj, 1 adet g5 masaj cihazı, 1 adet fotonmezoterapi cihazı, 1 adet dermapen kalem cihazı, 1 adet plasma lift kalem cihazı, 1 adet sentrifuz cihazı, 1 adet c.e.m cihazı, 1 adet iğneli epilasyon cihazı, 1 adet derin donduruculu buz dolabı, 1 adet set üstü ocak doğal gazlı, 1 adet bulaşık mak., 1 adet çamaşır mak., 1 adet mikrodalga fırın, 1 adet lazer cihazı, 2 adet etejyer, 2 adet sedye, hareketli, 1 adet motorlu sedye, 4 ad uzman taburesi, 1 adet tv, 1ad su sebili, 1ad led tabela

İletişim : +905342269173

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x