Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

PENDİK BELEDİYESİNDEN YASAK SONRASI RENKLİ ETKİNLİK

Pendik Belediyesi dedeler, büyükanneler ve torunlarını klasik otomobil turuna çıkardı. Pendik sahilde klasik otomobiller ile sosyal mesafeye uyarak turlayan dedeler, büyükanneler ve torunlar mutlu anlar yaşadı. Klasik otomobil turu havadan görüntülendi.

Pendik’te yaşayan 18 yaş altındaki gençler, dedeleri büyükanneleri ile klasik otomobil turuna çıktı. Dedeler ve büyükanneler torunlarıyla birlikte klasikleri otomobiller ile sahilde turladı. Birbirinden farklı marka model ve renkteki klasik otomobil turu renkli görüntüler oluşturdu. Düzenlenen etkinlikte sosyal mesafe kuralına dikkat edilerek korona virüsüne karşı önlemler alındı. Dedeler ve büyükanneler, torunları ile birlikte mutlu anlar yaşadı. Öte yandan klasik otomobil turu drone ile havadan görüntülendi.

Etkinliğe katılan klasik otomobil şoförü, “Böyle bir etkinlikte bulunmaktan oldukça mutluyuz. Bu hastalıktan dolayı çocuklarımız ve büyüklerimiz gerçekten evde bunaldılar. Böyle bir etkinlikten dolayı Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Öte yandan organizasyondan dolayı çok mutlu olan dedeler ve nineler, emeği geçen Pendik Belediyesine teşekkür etti.

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x