Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

PENDİK BELEDİYESİNDEN “MASKELİ YAŞAM FOTOĞRAF YARIŞMASI”

Pendik Belediyesi, “COVID-19 Salgını Döneminde Maskeli Yaşam Fotoğraf Yarışması ’’ düzenliyor. Amatör profesyonel fark etmeksizin tüm fotoğraf tutkunlarına yönelik düzenlenen yarışmanın jüri üyeleri arasında İzzet Keribar ve Coşkun Aral da yer alıyor

Salgın sürecinde düzenlediği birçok etkinlikle maskenin önemine dikkat çeken Pendik Belediyesi, bu kez fotoğraf yarışmasıyla farkındalık oluşturacak. “COVID-19 Salgını Döneminde Maskeli Yaşam Fotoğraf Yarışması” adlı yarışmada katılımcılar ‘maskeli hayatı’ çekecekleri en iyi fotoğraflarla anlatacak. Yarışmada birincilere 5.000 TL, ikincilere 3.000 TL, üçüncülere 2.000 TL verilecek.

İzzet Keribar ve Coşkun Aral, jüri üyeleri arasında

“COVID-19 Salgını Döneminde Maskeli Yaşam Fotoğraf Yarışması”na son katılım tarihi 5 Mart 2021 olarak belirlendi. Yarışmanın sonuçları 15 Mart’ta açıklanacak, 28 Mart’ta ise ödül töreni düzenlenecek. Yarışmanın jüri üyeleri arasında ünlü fotoğrafçılar İzzet Keribar ve Coşkun Aral da yer alacak.

Fotoğraflar nereye gönderilecek?

Katılımcılar,5 Mart 2021 tarihine kadar yarışmaya en fazla 4 fotoğrafla katılabilecek. Yarışmacılar, fotoğraflarını üyelik işlemlerinin ardından www.tfsfonayliyarismalar.org/ adresine yükleyecek. Yarışma sonuçları Pendik Belediyesinin www.pendik.bel.tr/ ve www.tfsfonayliyarismalar.org/ web sitesinde ilan edilecek. Ayrıca tüm ödül ve sergileme kazanan katılımcılara telefon ve/veya e-posta yoluyla bildirilecek.

Yarışmanın kuralları:

– Yarışmaya amatör, profesyonel 18 yaş üstü herkes katılabilecek.

-En fazla 4 adet dijital, renkli veya siyah-beyaz fotoğraf kabul edilecek.

-Fotoğraflara renk, keskinlik ve toz alma gibi bazı işlemler yapılması, kontrast ayarları, kabul edilebilir oranda fotografik müdahalelere müsaade edilecek.

– HDR (High Dynamics Range) tekniği kullanılan fotoğraflarla kolaj yarışma dışında tutulacak.

 

Yarışma hakkında ayrıntılı bilgi 444 81 80 numaralı telefondan alınabilecek.

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x