Pendik Haber Girişi : 15 Şubat 2024 15:49

Pendik Belediyesi, temiz bir çevre için adımını attı!

Pendik Belediyesi, temiz bir çevre için adımını attı!

İlçe genelinde başlatılan 'Toplu Çalışma Programı' ile her gün farklı bir bölgede ekipler süpürme, temizleme, yıkama, yama, tretuvar boyama ve budama gibi işlemleri aynı anda gerçekleştiriyor. Pendik'i daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için çalışmaya devam ediyor.

 

Pendik Belediyesi ilçe genelinde “Toplu Çalışma Programı” başlattı. Belediye ekipleri her gün farklı bir bölgede süpürme, temizleme, yıkama, yama, tretuvar boyama ve budama gibi işlemleri aynı anda yapıyor.

 

"Toplu Çalışma Programı’nı Fen, Temizlik, Zabıta ve Park Bahçeler Müdürlükleri ekipleri gerçekleştiriyor. Çalışma kapsamında mahalledeki otlar biçiliyor, molozlar kaldırılıyor, temizlik ekipleri sokaklara girerek süpürme ve temizleme işlemi yapıyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri hava şartlarının müsait olduğu günlerde yıpranmış yollarda yama çalışması yapıp tretuvarları boyuyor.

 

Köyler bölgesiyle sona erecek

“Toplu Çalışma Programı” bugün (15 Şubat Perşembe) Fevzi Çakmak Mahallesi’nde başladı. Her gün farklı mahallelerde çalışan ekipler Toplu Çalışma Programı’nı 6-7 Mart tarihlerinde köyler bölgesindeki çalışmayla sonlandıracak.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.