Spor Haber Girişi : 28 Mayıs 2024 17:03

Pendik Belediyesi Okullar Arası Okçuluk Turnuvası Tamamlandı

Pendik Belediyesi Okullar Arası Okçuluk Turnuvası Tamamlandı
Pendik Belediyesi Okullararası Okçuluk Turnuvasında; Gençler ve Yıldızlar kategorisinde yarışan öğrenciler okulları için hünerlerini sergiledi.
Pendik Belediyesi Okullar Arası Okçuluk Turnuvası Tamamlandı

Pendik Belediyesi Okullar Arası Okçuluk Turnuvası’nda bu yıl birincilliği Genç Erkekler’de Ömer Çam Anadolu İmam Hatip Lisesi, Genç Kızlar’da Gülizar Zeki Obdan Lisesi elde etti.

Yıldız Erkekler de ise Tevfik İleri İmam Hatip Ortaokulu, Yıldız Kızlar kategorisinde de Sezai Karakoç İmam Hatip Ortaokulu birincilik ödülünün sahibi oldu.  


İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü iş birliğiyle düzenlenen Pendik Belediyesi Okullar Arası Okçuluk Turnuvası Şehit Burhan Öner Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi.

4 saat boyunca kıyasıya yarışan öğrenciler okullarını birinci yapmak için tüm hünerlerini gösterdi.

DERECEYE GİREN OKULLAR BELLİ OLDU

Genç Erkekler, Genç Kızlar, Yıldız Erkek ve Yıldız Kızlar kategorilerinde dereceye giren okullar belli oldu. Genç Erkekler’de Ömer Çam Anadolu İmam Hatip Lisesi, Genç Kızlar’da ise Gülizar Zeki Obdan Lisesi birinci oldu.

Yıldız Erkekler de ise Tevfik İleri İmam Hatip Ortaokulu, Yıldız Kızlar kategorisinde de Sezai Karakoç İmam Hatip Ortaokulu birinci oldu.

Okullarına derece kazandıran öğrencilere turnuva sonunda madalya takdim edildi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.