Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Pendik Belediyesi destekledi  Anadolu’yu fotoğraflıyorlar

Türkiye’nin şehirlerini tanımak ve tanıtmak için İstanbul’dan yola çıkan 25 profesyonel fotoğrafçının bu seferki durağı Tokat oldu. Bugüne kadar 10 kadar şehri gezen fotoğrafçılara en büyük desteği ise Pendik Belediyesi verdi.

İstanbul’da bir araya gelen 25 profesyonel fotoğrafçı, Anadolu’yu karış karış gezerek hem şehirleri tanıyor hem de tanınmasına vesile oluyor. Bugüne kadar 10 şehri gezen fotoğrafçıların bu seferki durağı Tokat oldu.

Kentin birçok önemli noktasını ziyaret eden fotoğraf tutkunları çeşit çeşit renkli kareyi kadrajlarına sığdırdılar. Çektikleri fotoğraf ve videoları sosyal medyada da paylaşan fotoğrafçılar bu sayede turizme de katkı sağlamayı hedefliyor. Merkezi Pendik’te olan fotoğraf sanatçılarına en büyük desteği ise Pendik Belediyesi veriyor.

ÇEKTİĞİMİZ FOTOĞRAFLAR ARŞİVLENİYOR

Gezileri düzenleyen ekip lideri Recep Bayram: “Pendik Fotoğraf Amatörleri (Penfa) olarak 2 günlük Tokat Gezisi yaptık. Grubumuzun amacı şehirleri tanımak ve tanıtmak; bu amaçla bugüne kadar 10 kadar şehri gezdik.

En büyük desteği Pendik Belediyesi’nden alıyoruz. Gezi sonunda çektiğimiz fotoğraf ve videoları gittiğimiz şehrin yöneticileri ile paylaşılıp arşivliyoruz. Pendik Fotoğraf dostları talep edildiği takdirde diğer şehirleri de görmek fotoğraflamak istiyor” diye konuştu.

Bildir
1 Yorum
Eskiler
Yeniler En çok oylananlar
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
Sebahattin okumuş
8 ay önce

Belediyemiz gercekten bu konuda desteğini ne maksatla verdiklerini merak ediyorum pendikten Bayburta 28 günde yürüyen benim 10 binin üzerinde resim cektim. Belediye Baskanimiz uyuyor yani basinda duran beni görmedi gercekten samimiyseler benimle görüşebilirlerdi. Bu insanlara on yedi yılımı verdim bin pismanim.

1
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x