Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

PEFHEM’DEN TRT DÜZEYİNDE KONSER

PEFHEM TSM Korosu’nun gerçekleştirdiği konserde; şef, sunucu, konuk sanatçılar TRT sanatçısı unvanını taşıyorlardı. Bununla birlikte, sahne alan koro mensupları da performansları ile TRT havası estirdiler.

PEFHEM Türk Sanat Müziği Korosu’nun ‘İstanbul Şarkıları’ konsepti ile Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdiği konser büyük ilgi gördü.

Toplam 40 kişilik gruptan oluşan TSM Korosu sanatçıları, gerek koro, gerekse solo performansları ile salonu dolduran dinleyicilerden coşkulu alkışlar almayı başardılar.

PEFHEM TSM Korosu’nun şefliğini TRT radyo sanatçılarından Melda Kuyucu Kılıç yaparken, gecenin sunuculuğunu, yine bir TRT sanatçısı olan Mustafa Yolaşan gerçekleştirdi.

Programda TRT sanatçılarından Cengizhan Sönmez ve Mehsem Özşimşir de konuk sanatçı olarak yer aldılar.

Pendik Kaymakamı İlhan Ünsal ve Pendik Belediye Başkan Yardımcısı Öznur Canayakın da etkinliğin ev sahipleri olarak program sonunda konuk sanatçılara onur plaketi takdim ettiler.

Dernek Başkanı Serdar Özalkalk gazetemize yaptığı açıklamada; “2018 yılında aktivitelerimiz artan bir yoğunlukla devam edecek. Bizlere destek veren, ilgi göstererek programımıza katılan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x