Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

PAŞA COLLECTİON’DA KALİTEDEN TAVİZ YOK

Reyonlarında Türkiye ve dünya markalarını bulunduran Paşa Collection Giyim Mağazası İşletmecisi Muzaffer Erçakar; “Kaliteden taviz vermeden ilerliyoruz. Bizden kıyafet satın alan herkes buna güvenebilir” diyor

İlçemizin sektöründeki marka ismi Paşa Collection Giyim Mağazası yeni sezona da iddialı girdi.

Bayanların bir numaralı tercihi olan Paşa’da; Armine, Setrms, Aker, Kayra, Çözgü, Moda Tutku, Matex, Ahsen gibi tanınmış birçok markanın kıyafetleri satılmakta.

İşletmeci Muzaffer Erçakar; “Pendik Çarşı’daki giyim mağazamızı genişleterek ve ürün yelpazesini çoğaltarak müşterilerimizin taleplerini karşılamaya çalışıyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti çok önemli. Dolayısıyla kaliteden taviz vermiyoruz. Mağazamızdan alışveriş eden müşterilerimiz, satın almış oldukları kıyafetleri üstlerine yakıştırarak, içlerine sindirerek yıllarca giyebilmeli. Müşterilerimize fiyatlandırmada da özel indirimler uygulayarak alışverişleri keyifli hale getiriyoruz” şeklinde konuşmakta.

Merkezi Pendik Çarşı Camii karşısında bulunan Paşa Collection Giyim Mağazası’nın Gebze Yeni Çarşı’da 2 şubesi ve yine Pendik Çarşı Camii karşısında bir eşarp mağazası bulunmakta.

Adres: Doğu Mahallesi Değerli Sok No:27 Pendik

Tel: 0216 491 24 77

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x