Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

PANDEMİDE TEMİZLİK DAHA DA ÖNEMLİ

Yaklaşık çeyrek asırdır hizmet veren sektörün marka kurumlarından  Zümrüt Grup Halı Yıkama firmasının Genel Müdürü Savaş Karaduman, ev eşyalarının her bir kaleminin temizliğinin, pandemi dönemi ile birlikte bir kat daha önem kazandığını ifade etti.

Koronavirüs salgını günlük hayatımızda da önemli değişikliklere yol açtı. Eve her giriş çıkışımızda elimizi yüzümüzü defalarca yıkıyor, belki her zamankinden daha fazla duş alıyoruz. Peki bu yeterli mi?

‘Hayır’ cevabını temizlik sektöründe yaklaşık çeyrek asırdır hizmet veren Zümrüt Grup Halı Yıkama firmasının Genel Müdürü Savaş Karaduman’dan alıyoruz.

Karaduman; ” Evimizin eşyalarını da ( halı,perde,koltuk,yorgan vs.) elimiz  yüzümüz, vücudumuz

gibi temiz tutmalıyız. Bu öncelikle sağlığımız, sonrasında da şık ve ferah bir ev ortamı için şart” dedi.

Gazetemizin bu sayısında  Karaduman’dan, firma olarak verdikleri  hizmetler hakkında okurlarımıza bilgiler aktarıyoruz. Bakın bize neler söylüyor:

“Zümrüt Grup adı altında 1997’den beri  hizmet veriyoruz. Türkiye’de kendi alanımız da 4-5 firmadan biriyiz. Sadece Anadolu yakasına değil Türkiye geneline hizmet veriyoruz. Tek merkezden yönetiyoruz. Makinelerimiz üstün teknolojiye sahip son model makineler. Özel paketleme, kurutma odalarımız mevcut. Ekibimiz uzun süredir bu sektörde çalışan profesyonellerden oluşuyor.

Bizim ana işimiz el dokuma, antika halı, tamir, restorasyon, halı tıraşlama, eskitme.Kullanılmayacak durumdaki  el dokumalarını sektöre tekrar kazandırıyoruz. http://www.halitamirhanesi.com/ detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz.

Halı satışı,halı yıkama, tamir, eskitme, tıraşlama, leke çıkartma, boyama işlemlerini yapıyoruz. http://www.zumruthaliyikama.com.tr/ detaylı bilgi için tıklayabilirsiniz.

Bunların yanı sıra yıkama alanında ev tekstilleri üzerine koltuk, perde (stor perde, zebra perde vb.) işlemlerini de gerçekleştiriyoruz.

Sahada ekibimiz siparişlere  direkt olarak ulaşıyor. Online olarak da sosyal medya ve whatsapp üzerinden hizmet veriyoruz.

İdealist, güvenilir, öncü – misyon sahibiyiz. İşimizi seviyoruz.

Özellikle altını çizerek belirtmek isterim ki; deterjanlarımız anti bakteriyel özelliğine sahip. Halılar yerlere koyulmuyor raflarda bulunuyor. Biliyorsunuz pandemi süreci ile birlikte ev eşyalarımızın temizliği de fazlasıyla önem kazandı. Bu süreçte vatandaşlarımıza en sağlıklı hizmeti vermek için çaba sarf ediyoruz. ”

Not: Zümrüt Grup Halı Yıkamada, Pendik gazetesinden arayanlar için  %10 özel indirim uygulanıyor.

İletişim: 0216 491 85 55 – 0535 841 57 64 – 0850 840 01 02

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x