Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

ÖZEL ÇOCUKLAR TARIK AKAY’A

Milli Eğitim’e bağlı Tarık Akay Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde ücretsiz devlet destekli eğitim verilmekte. Danışmanlık ve servis ücretleri de yine ücretsiz

PENDİK Sülüntepe Mahallesi’nde kısa bir süre önce açılarak hizmet vermeye başlayan Tarık Akay Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklarımız için çoklu eğitim

veren bir kurum. Aileler içinde bir danışma merkezi.

Kuruma kendi adını veren Tarık Akay, üniversite kariyerini ‘Özel Eğitim’ alanında tamamlamış ve yine bu branşta yüksek lisans eğitimi devam eden yetkin ve deneyimli bir özel eğitim uzmanı.

Milli Eğitim’e bağlı bir kurum olan Tarık Akay Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde ücretsiz devlet destekli eğitim verilmekte. Danışmanlık ve servis ücretleri de yine ücretsiz olarak karşılanmakta.

Branşlarında uzman bir kadronun görev yaptığı rehabilitasyon merkezinde başlıca şu temel eğitim hizmetleri verilmekte:

Özel Eğitim, Erken Çocukluk Özel Eğitimi, Özel Öğrenme Güçlüğü (Disleksi), Otizm Spektrum Bozukluğu, Zihinsel Yetersizlik, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Dil ve Konuşma Terapisi, İşitme Yetersizliği, Aile Danışmanlığı ve Rehberlik, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Duyu Bütünleme.

İletişim: Sülüntepe Mahallesi Sedef Sokak No:13 Pendik

0216 378 0444 – 0532 623 57 47

www.tarikakay.com

 

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x