Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

OTOMOBİLİNİ USTA’DAN AL, USTA’YA VER!

Hem alım satım hem de tamir bakım onarım işlemlerinin gerçekleştirildiği Usta Otomotiv’in diğer bir ayrıcalığı da şu: İşletmeyi arıyorsunuz. Öncesinde bildirildiği taktirde, personeller gelip aracınızı kapınızdan alıyorlar. Tüm bakım – onarım işlemlerini bitirdikten sonra, aracınızı tekrar kapınıza bırakıyorlar.

Pendik Şeyhli’de faaliyetlerini sürdüren Usta Otomotiv, hem 2.el otomobil alım satımı hem de araçların bakım onarımını yapan bir işletme olarak, sürücülerin özellikle tercih ettiği bir işletme.

Çünkü; A’dan Z’ye ekspertiz işlemlerinin de yapıldığı işletmede; otomobilinizi alırken – satarken, ihtiyaç duyulduğunda bakım onarımını farklı farklı noktalara gitmeden aynı adreste güvenle yaptırabilmenin avantajı yaşanıyor.

Usta Otomotiv’in alım satım dışındaki hizmet kalemleri arasında; Renault, Dacıa, Ford, Fiat, Peugeot, Citroen, Mercedes, Bmw, Kia, Audi bilgisayarla arıza teşhisi, periyodik araç bakımı, genel araç bakımı, enjeksiyon ve enjektör temizliği, karbüratör temizliği, yağ ve filtre değişimi, mekanik – elektronik arızalar ve tamiri, ABS Sistemleri, ARS Sistemleri, Airbag,  alarm sistemleri, uzaktan kumandalı kapı açma sistemleri, park sensörleri, navigasyon sistemleri, araç DVD ve TV sistemleri, serbest konuşma sistemleri, ses ve müzik sistemleri, tüm elektrik ve elektronik arızaları periyodik bakım periyodik bakım motor yağı ve yağ filtresi değişimi, motor yağı ve yağ filtresi değişimi, fren sistemi bakımı ve onarımı, uyarı aydınlatma ve sinyal lambalarının kontrolü yer almakta.

İşletmenin Genel Müdürü Erhan İşliyen; “Biz işimizi yaparken müşteri memnuniyetini her daim gözettik. Bu kavramı, laf olsun diye değil, içini doldurarak – hakkını vererek pratiğe dönüştürmek istedik.

Dolayısıyla en küçük ayrıntıya dahi önem vererek, en doğru tespiti yapıp, en ideal çözümleri üretiyoruz. Bunun için profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Yaptığımız her işin de garanti vermek suretiyle arkasında duruyoruz.

Ticareti günü birlik karlar değil, uzun yıllar sürecek bir ilişkisi olarak görüyoruz” şeklinde konuşuyor.

Adres: Şeyhli Mah. Ankara Cad. No:237/B

Tel:0533 713 28 98 – 0216 595 34 06

mail: erhanisliyen@hotmail.com

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x