Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

ORMAN GÜLÜ PARKI TAMAMLANDI

Pendik Belediyesi yeni park imalatı ve revizyon çalışmalarına hız verdi. Belediye ekipleri Kurtköy Orman Gülü Parkı’nın yapımını tamamlarken Ertuğrulgazi Süleymanşah Park’ında da revizyon çalışmalarını bitirmek üzere

Kurtköy Mahallesi Orman Gülü Parkı’nın yapımı tamamlandı. Park Bahçeler Müdürlüğünün son rötuşlarıyla 556 metrekarelik kullanım alanına sahip park, bölge sakinlerinin hizmetine girdi. Bünyesinde salıncak, tren konseptli oyun üniteleri ve oturma gruplarının yanı sıra basketbol sahasının da bulunduğu Orman Gülü Parkı, Kurtköy Mahallesi’nin 15. parkı oldu.

Süleymanşah Parkı’nın revizyonu bitmek üzere

Park ve Bahçeler Müdürlüğü yeni parkların yanı sıra mevcutların tamir, tadilat ve revizyon çalışmalarını da yapıyor. Bu çalışmalardan biri de Ertuğrulgazi Mahallesi’nde hizmet veren Süleymanşah Parkı’nda gerçekleştiriliyor. Ekipler, 2 bin 107 metrekarelik alanda kurulu parkta fitness grupları haricindeki oturma grupları dahil tüm oyun ünitelerinde revizyon yapıyor. Süleymanşah Parkı’ndaki revizyonun kasım ayının ilk haftalarında bitirilmesi hedefleniyor.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x