Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Onlar söyledi biz ödüllendirdik

Pendik gazetesinin organize ettiği, Aden Patent ve Eğitim Danışmanlık A.Ş. sponsor olduğu ‘Sen Söyle’ ses yarışması oylamaları tamamlandı. İlk 5’e giren sanatçılara toplam 12.500 TL para ödülü dağıtıldı.

PENDİK gazetesinin düzenlemiş olduğu, toplam 12.500 TL ödüllü ‘Sen Söyle’ ses yarışmasının oylamaları sona erdi. Youtube üzerinden yapılan yarışmada, takipçiler ‘beğen’ butonuna basarak dereceye girmesini arzu ettikleri sanatçıyı desteklediler.

Sponsorluğunu Aden Patent ve Eğitim Danışmanlık A.Ş. şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gündüz’ün yaptığı yarışmada en fazla beğeni alan 5 kişiye para ödülleri dağıtıldı.

EN FAZLA BEĞENİ ALAN İLK 5

1. Sedat Han (5.000 TL), 2. Nur Parlak (3.000 TL), 3. Mete Bacık (2.000 TL), 4. Gülşen Torgay (1.250 TL), 5. Hakan Kan (1.250 TL)
(Yarışmaya katılan tüm eserler gazetemizin youtube kanalında yayınlanmaya devam ediyor.)
Gazetemizin Sosyal Medya Sorumlusu ve Yarışma Koordinatörü Elif Kırnak konu ile ilgili olarak yaptığı bilgilendirmede şu sözlere yer verdi:

“Yarışmamızın temel amaçlarından birisi, katılımcı arkadaşlarımıza, kendilerini kamuoyuna tanıtma imkanı sunmaktı. Ses sanatçılarımızdan herhangi bir katılım ücreti talep etmedik. Verdiğimiz para ödülleri ise tamamen teşvik amaçlıydı. Bu organizasyonumuz, ‘pandemi dolayısıyla’ youtube üzerinden takipçilerin oylarıyla gerçekleştirildi. Pandemi dönemi bittikten sonra; katılımcıların canlı olarak performanslarını sergileyeceği ve ilgili jüri üyelerinin oylayarak derecelendirme yapacağı farklı bir proje de gerçekleştirmeyi planlıyoruz. İlçemizin gerek sanat camiasından gerekse sanatçı arkadaşlarımızdan bu noktadaki görüş ve önerilerini de bekliyoruz” dedi.

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x