Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

ÖĞRETMENLERİMİN PEŞİNDEN KOŞTUM

LGS’de 500 tam puan alarak Türkiye 1.si olan Özel İyi Dersler Okulu Pendik Şubesi öğrencisi Zeynep Sena Ünsal, okuldaki bu başarısını öğretmenlerine borçlu olduğunu söyledi

LGS imtihanlarında soruların tamamını doğru cevaplandırarak 500 tam puanla Türkiye 1.si olan Özel İyi Dersler Okulu Pendik Şubesi öğrencisi Zeynep Sena Ünsal, bu başarısıyla ilgili olarak kamuoyuna bir mesaj iletti.

Ünsal mesajında şu sözlere yer verdi:

“Ben söz konusu başarımı öncelikle İyi Dersler Okulu’ndaki öğretmenlerime borçluyum. Dolayısıyla ilk teşekkür edeceğim insanlar onlardır.

Okuldayken, önceleri yeterince çalışmıyordum. Öğretmenlerimin samimi ilgi ve teşviki sonucu bilinçlenerek performansımı artırdım. Derslerime daha düzenli olarak çalıştım. Hocalarımın verdiği her ödevi yaptım. Öğretmenlerimi can kulağı ile dinledim. Onların tavsiyelerine uydum.

Bu süreçte, deneme sınavlarında başarısızlıklarım da oldu. Ama buna üzülmedim. Pes etmedim. Eksiklerimi gördüm ve onların üzerine gittim. Bunu başarı için bir fırsat gördüm.

Açıkçası İyi Dersler Okulu’ndaki tüm öğretmenlerim de iyi insanlardı. Ne zaman soru sorsam cevap verdiler. İhtiyaç duyduğum konuları tekrar tekrar bıkmadan usanmadan anlattılar. Öğretmenlerimin rehberliği ve benim de buna ayak uydurmam neticesinde, hep birlikte hedeflemiş olduğumuz neticeyi elde ettik”

Zeynep Sena Ünsal’ın bu başarısı ile ilgili olarak gazetemize bir değerlendirme yapan Özel İyi Dersler Pendik Şubesi Genel Müdürü Mustafa Kemal Çalıkçı da; “Sena bizim gururumuz ve başarımızın göstergelerinden biri oldu. Biz eğitim kurumu olarak çıtamızı hep yüksek tutmakta ve öğrencilerimizin başarısını kendi başarımız olarak görmekteyiz. Karşılıklı samimiyet, düzenli ve bilinçli bir çalışma programı da olunca gerisi geliyor. Karşılığını alıyorsunuz. Okulumuzda Sena’nın dışında da yüksek başarı elde eden birçok öğrencimiz mevcut. Tamamını tebrik ediyor, emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x