Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Murat Şahin Kuaförlere Fön Makinesi ve Makas Hediye Ediyor

Alpi Diş Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Murat Şahin, Pendik Kuaförler Odası seçimleri öncesi, bay bayan kuaför esnaflarına yönelik jesti ile taktir topladı.

İki adayın yarıştığı seçimlerde her iki adaya da başarılar dileyen ve davetlerine icabet eden Murat Şahin; esnaflara 600 adet fön makinesi ve 600 adet makas hediye ederek seçim atmosferini renklendirdi.

Adaylardan Sadık Türker’in organize ettiği kahvaltılı toplantıya davet edilen Şahin burada yaptığı konuşmada; “ Kuaförlük mesleğini icra eden her arkadaşımız bir sanatkardır. Biliyorum ki çoğu kuaför esnafı çıraklıktan başlayarak bu mesleğin her türlü aşamasından geçip bu günlere gelmiştir.

Benim içinde bulunduğum diş sektörü de sanatkarlığın etkin rol oynadığı bir branş. Ve ben de bu sektörde çıraklıktan başlayarak bu günlere gelmiş bulunuyorum. O yüzden de her bir kuaför esnafımızı, taşıdığı sanatkar ruh ile birlikte değerlendiriyor, kendilerine saygı duyuyorum.

Alpi Diş Hastaneleri olarak sizlere yakınlığımızın ifadesi olarak da esnaflarımıza fön makinesi ve makas hediye etmeyi uygun gördük.

Hepinize bol ve hayırlı kazançlar dileriz. Alpi Diş Hastanelerinin kapıları kuaför esnafımıza sonuna kadar açıktır. Kendilerine her türlü kolaylığı göstereceğimizin de bilinmesini isterim” şeklinde konuştu.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x