Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

MMMBD PENDİK ŞUBESİ’NDEN KADINLAR GÜNÜ YEMEĞİ

İSMMMO Pendik Temsilciliği Ve Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği  Derneği Pendik Şubesi’nin ortaklaşa düzenlediği 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Ve 1-7 Mart Muhasebe Haftası nedeni ile Pendikli muhasebecilerle kaynaşma ve kutlama yemeğini Pendik Divan AsiaOtelde 10 Mart 2018 tarihinde gerçekleştirildi.

Günün akışını İSMMMO Pendik İlçe Temsilci Yardımcısı Fikriye Öztürk  yürüttü.

Yemekte açılış konuşması yapan MMMBD Pendik Şube Başkanı Bahri Köseoğlu’nun ardından İSMMMO Pendik İlçe Temsilcisi Murat Doğan tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü  hakkında mini bir konuşma yaptı.

Program akışı içinde MMMBD Pendik Şube yöneticisi İlknur Tansi tarafından  da, 1 – 7 Mart Muhasebe Haftası hakkında bir konuşma yapıldı. Kadınlar günü nedeni ile Mali Müşavir Nuriye Aydın tarafından bir şiir okundu. Gecede şanslı misafirlere esnaflardan alınan hediye çekleri dağıtıldı.

Gecenin ilerleyen saatlerinde muhasebecilerden oluşan 18 kişilik halk oyunları ekibi ile halay ve Karadeniz yöresi gösterisi yapıldı.

Gün boyu otelin fasıl grubu eşliğinde yorgunluk gideren meslektaşlar, etkinlikten  memnun bir şekilde ayrılarak yeni yapılacak organizasyonları beklediklerini dile getirdiler.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x