Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

MİNİKLER İÇİN BALE VE JİMNASTİK

Pendik Demirel Spor Kulübü’nde;  Karate, Kick Boks, Fitness, Zumba, Plates’in yanı sıra bale ve jimnastik kursları da başlatıldı.

İlçemizde 1983 yılından bu yana hizmet veren Demirel Spor Kulübü’nde 3 – 4 ve 5 – 7 yaş grubundaki çocuklara yönelik olarak bale ve jimnastik kursları başlatıldı.

Yaklaşık dört aydır devam eden kurslarda, İstanbul Üniversitesi Devlet  Konservatuarı Bale Bölümü mezunu Afiyet Yalçın hocalık yapıyor. Bu branşlarda kayıtlar devam ediyor.

Pendik Demirel Spor Kulübü’nde ana branş Karate olmak üzere Kick Boks, Taekwondo kursları da haftanın yedi günü sürdürülüyor.

Kulüpte sadece bayanlara yönelik Fitness, Zumba, Plates kursları da var.

Kursların verildiği salon; geniş, havadar, hijyen bir ortama sahip. Isıtma ve soğutma problemi yok. Bay ve bayanlar için ayrı ayrı soyunma odaları, duş ve wc mevcut.

Salonda ayrıca; velilerin de yararlanabileceği kafeterya şeklinde, içinde kitaplığı olan bekleme salonu bulunuyor.

Demirel Spor Kulübü’nün kurucusu ve hocası Çetin Demirel, milli takım antrenörlüğü, Merkez Hakem Kurulu Başkanlığı yapmış; ‘Türkiye’nin ilk uluslararası hakemi’ unvanına sahip; bugüne kadar on binlerce sporcu, çok sayıda milli sporcu ve hoca yetiştirmiş donanımlı ve saygın bir isim.

Tüm bu özellikler bir arada olunca da kulübe ilgi bir hayli yoğun.

Gazetemize konuyla ilgili konuşan Çetin Demirel: “Biz bir spor kulübü olmakla birlikte, kursiyerlerimize halkla ilişkiler, doğa ve hayvan sevgisi, iyi ve başarılı bir insan olmanın yollarını da aktararak kişisel gelişimlerine katkıda bulunan bir kurumuz. Onlara spor ve ahlakın ayrılmaz bir ikili olduğu bilincini kazandırıyoruz” diyor.

İletişim: Batı Mah Dr Orhan Maltepe Cad. (Devlet Hastanesi Acil Karşısı) No:6/B Pendik

0216 375 35 42 – 0532 342 25 02

Bildir
1 Yorum
Eskiler
Yeniler En çok oylananlar
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
Suheda
2 yıl önce

3 yas çocuklar için jimlastik yada kick boks kirslariniz hala devam ediyor mu ?

1
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x