Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

MİLLİ SAVUNMA BAKANI NURETTİN CANİKLİ AK PARTİ PENDİK SKM’Yİ ZİYARET ETTİ

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Pendik Seçim Koordinasyon Merkezini (SKM) ziyaret etti. Ziyarette Pendik Belediye Başkanı Kenan Salih Şahin, AK Parti Pendik ilçe Başkanı Rüstem Kabil, AK Parti Pendik İlçe Başkan Yardımcısı Müslim Şahin hazır bulundu.

Seçim çalışmaları kapsamında Pendik SKM’yi (Seçim Koordinasyon Merkezi) ziyaret eden Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli önemli açıklamalarda bulundu.

Milli Savunma sisteminin geliştirildiğinden ve olası tehditleri bertaraf edebilecek imkanlara sahip olduklarından bahseden Canikli konuşmasında, “Son yıllarda Türkiye, savunma alanında yüksek teknolojiye sahip yerli ve milli ürünleriyle bu toprakları karada, havada, denizde korumak için yeterli imkan ve donanıma sahip.” ifadesini kullandı.

Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin, Pendik AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kabil ve AK Parti Pendik İlçe Başkan Yardımcısı Müslim Şahin ile gerçekleştirilen basına kapalı toplantının ardından, Rüstem Kabil Nurettin Canikli’ye Recep Tayyip Erdoğan imzalı Kudüs tablosu hediye etti.

Milli Savunma Bakanı vatandaşla sohbet ederek ziyaretine son verdi.

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x