Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

MHP’NİN ADAYI MURAT ŞAHİN OLDU

Murat Şahin 24 Haziran 2018 genel seçimlerinde de MHP’nin 13. sıradan milletvekili adayı olmuştu.

MHP Pendik İlçe Teşkilatı 31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde, Murat Şahin’i Belediye Başkan Adayı olarak ilan etti.

Önceki hafta, organize edilen bir toplantı ile yerel basın mensuplarına lanse edilen Murat Şahin; henüz aday adaylığı safhasının yaşandığı bu süreçte, hem Pendik’te hem de Türkiye’de ismi kesinleşen ilk başkan adayı olma sıfatını da elde etmiş oldu.

Basın toplantısında bir açıklama yapan İlçe Başkanı Yüksel Cebe; “ Belediye seçimlerini kazanmak için hep birlikte insanüstü bir gayret sarf edeceğiz” sözlerine yer verdi.

Belediye Başkan Adayı Murat Şahin de; “Son seçimlere baktığımızda iktidar partisi ile aramızda ciddi bir oy farkı var. Ama MHP Pendik’te 50 yıllık geçmişi olan bir parti. Çok çalışarak bu farkı kapatacağımıza ve seçimi kazanacağımıza inanıyorum” dedi.

Aslen Giresunlu olan Murat Şahin 1978 Pendik doğumlu, evli ve 3 çocuk babası. Ortaokul mezunu olan ve diş teknisyenliği yapan Şahin, ALPİ Ağız ve Diş Polikliniklerinin Yönetim Kurulu Başkanı olarak iş hayatını sürdürüyor.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x