Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

MHP Pendik İlçe Başkanlığı’na Yalçın Çolak Atandı

Bahattin Tüysüz’ün istifası ile boşalan MHP Pendik İlçe Başkanlığı’na; ilçe yönetim kurulunun tavsiyesi, il başkanlığının ve genel merkezin takdirleri ile Yalçın Çolak atandı.

12 şubat tarihi itibarı ile görevi devralan Yalçın Çolak, bu göreve seçilmeden önce de yönetim kurulu üyesi ve teşkilat başkanı olarak görev yapıyordu.

01.09.1973 Erzincan Refahiye doğumlu ve üç çocuk babası olan Yalçın Çolak 1985 yılından bu yana Pendik Yayalar Mahallesi’nde ikamet etmekte. İş hayatını ‘eğitimci’ olarak sürdüren Çolak, teşkilatçılığı ve sağlam kişiliği ile parti tabanında olduğu kadar sosyal çevresinde de tanınan ve sevilen bir isim.

Ülkü ocaklarından yetişen Yalçın Çolak partinin çeşitli kademelerinde görev yaptı. MHP 1. Bölge Milletvekili Aday Adayı da olan Çolak’tan bu dönemde partiye güç katması bekleniyor.

Gazetemize konuşan MHP İlçe Başkanı Yalçın Çolak, PKK’nın şehit ettiği 16 asker ve vatandaşımıza Allah’tan rahmet ve milletimize baş sağlığı dileyerek ;” Ülkemiz içte ve dışta dost görünen düşmanların çeşitli saldırılarına  maruz kalmaktadır.  Cumhur İttifakı olarak bu ağzı salyalı, içten pazarlıklı, kirli hesapları olan hainlere fırsat vermeyeceğiz. Milletimizin bekası için birlik ve beraberliğimizi muhafaza edeceğiz. Milletimizle kucaklaşarak  ve  milletimizin desteği ve teveccühü ile her türlü zorluğun üstesinden gelerek Türk ve İslam dünyasını zafere taşıyacağız” dedi.

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x