Siyaset Haber Girişi : 18 Nisan 2024 16:29

MHP Meclis Üyesi Ersin Çakır: Canla Başla Çalışacağız

MHP Meclis Üyesi Ersin Çakır: Canla Başla Çalışacağız
Ersin Çakır: "Dava arkadaşlarımızla birlikte devlet, millet menfaatlerini ve millî değerlerimizi Pendikli hemşerilerimizin bizlere emanet ettiği bu meclis sıralarında yine canla başla koruyup kollayacağımızı belirtmek isterim."
MHP Meclis Üyesi Ersin Çakır: Canla Başla Çalışacağız

Milliyetçi Hareket Partisi Pendik Belediyesi Meclis Üyesi Ersin Çakır, yeni dönemin ikinci meclis toplantısında konuştu. Çakır, Pendik için “Canla başla çalışacağız” vurgusu yaptı.

Ersin Çakır konuşmasında şu sözlere yer verdi:

“Sayın Başkanım, Değerli Meclis Üyeleri, Saygıdeğer misafirler, Kıymetli Pendikliler hepinizi Milliyetçi Hareket Partisi grubu adına saygı sevgi ve muhabbetle selamlıyorum.

Öncelikle 31 Mart 2024 mahalli idareler seçim sonuçlarının ülkemize ve Pendik’imize hayır getirmesini cenabı Allah’tan niyaz ediyorum.

Bu vesileyle seçim dönemi gece gündüz demeden emek veren Milliyetçi Hareket Partisi Pendik İlçe Başkanımız Sayın Kerim Kaya’ya teşkilat mensuplarımıza ve gönül veren Pendikli dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Cumhur İttifakı çerçevesinde uyum içerisinde çalıştığımız AK Parti ilçe başkanı ve teşkilatına da emeklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.Pendiklilerin huzur ve güvenini bozmadan itidalli davranışlarla seçim çalışmaları yürüten tüm parti teşkilatlarına, hassasiyetlerimize olan saygılarından ötürü teşekkür ediyorum.

Milletin iradesiyle yeniden seçilmiş olan Pendik Belediye Başkanı Sayın Ahmet Cin’e  ve Pendik Belediye Meclis üyelerine tebriklerimi sunuyorum.Kıymetli Meclis Üyeleri

Yeni dönemin ikinci meclis toplantısında Milliyetçi Hareket Partisi grubu adına bu meclisteki stratejimizi ve hassasiyetlerimizi huzurlarınızda paylaşmak istiyorum;

Yerel yönetimler insana hizmetin ilk elidir. İnsana hizmet ise siyasetin ana amacıdır. Bu amaçtan taviz vermemeli ve bu amacı tehir etmemeliyiz. Hizmeti en kısa sürede sağlamak adına bencillik ve partizanlığı bir kenara bırakıp canla başla Pendikliler için birlikte çalışmak burada bulunan milletin iradesiyle seçilmiş Pendik’in temsilcilerinin boyun borcudur, vebalidir.

Milletine hizmet etmeyen, milletin iradesiyle gelip kendi iradesizliği ile bencilleşen hiçbir siyasetçinin akıbeti muvaffakiyet olmayacaktır.

Dava arkadaşlarımızla birlikte devlet, millet menfaatlerini ve millî değerlerimizi Pendikli hemşerilerimizin bizlere emanet ettiği bu meclis sıralarında yine canla başla koruyup kollayacağımızı belirtmek isterim.

Liderimiz emin iradesinde bulunan partimizin disiplinli ve hiyerarşik yapısıyla,  ülkücü kimliklerimizin doğruluk düsturuyla Pendik Belediye Başkanı Sayın Ahmet Cin’e ve Cumhur İttifakı ortağımız AK Parti Meclis Üyelerine destek olacağımızı ve birliktelik içerisinde canla başla çalışacağımızı niyet beyanı olarak belirtmek isterim.

Sözlerime son verirken Pendiklilere teveccühü için tekrar teşekkür ediyorum. Cumhur ittifakımızın Pendik Belediye başkanına, tüm meclis üyesi arkadaşlarımıza ve Pendik Belediyesi çalışanlarına vazifelerinde kolaylıklar diliyorum.

Cenab-ı Allah yar ve yardımcımız olsun. Sağ olun, var olun

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.