Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

MHP İLÇE KONGRESİ YAPILDI

Tek listenin yer aldığı kongrede Bahattin Tüysüz yeni ilçe başkanı olarak resmen seçildi

MHP Pendik ilçe kongresi geçtiğimiz Pazar günü Kılıçaslan Ortaokulu bahçesinde yapıldı.

Tek listenin yer aldığı kongrede Bahattin Tüysüz 290 delegenin tamamının oyunu alarak resmen ilçe başkanı seçildi.

Kongrenin onur konukları, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter ile genel kurulda divan başkanlığı da yapan İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş oldu.

MHP İstanbul il yöneticileri, komşu ilçelerden teşkilat başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, ülkü ocakları temsilcileri, sivil toplum örgütü yöneticileri, çok sayıda esnaf, iş adamı ve partilinin de katıldığı kongrede baştan sona coşkulu bir atmosfer yaşandı.

İlçe Başkanı Bahattin Tüysüz teşekkür konuşmasında; “Milliyetçi Hareket, Türk dünyasının ve İslam âleminin bekası için mücadele eden bir harekettir. Bu kutsal dava uğruna tüm milletimizin birlik ve beraberliğini esas alan bir anlayışla hak bildiğimiz yolda kararlılıkla yürüyeceğiz. Küçük hesaplar yapan, şahsi menfaatler peşinde olanların aramızda yeri yoktur. Yeni yönetimimiz vatana millete hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Yeni yönetim şu isimlerden oluştu

ASİL: Yalçın Çolak, Cuma Keklik, Ünsal Kaya, Sezgin Karakaş, Orhan Alaş, Hasan Çelik, Resul Koç, Erol Köse, Çağrı Doğan, Erkan Yeşiltaş, Ömer Köstek, Ümit Yaşar Develi, Hüseyin Sezgin, Engin Kaya, Dilek Çimen, Ercan Tezsatar, Erdoğan Taşova, Hasan Yeşilyurt, Erol Bayar, Erdal Tozan, Hamza Güleç, Muhammet Hanifi Polat

DENETİM: Bahattin Tüysüz, Metehan Yurtbaşı, Yalçın Çolak, Murat Şahin, Kemal Öz, Öztürk Erdener, Engin Arapoğlu, Fuhat Karslı, Kazım Yusufalp Yılmaz, Yusuf Rahmi Kara, Ahmet Çetinkaya, Ferhat Bozer, Dursun Hakan Ekşioğlu, Furkan Küçükvar, Abdullah Çelik, Harun Bekar, Kerim Kaya, Ali Maytalman, Zekeriya Bozkuş, Cengiz Pehlivan, Veysel Arslan, Ünsal Kaya, Serhat Hamdi Aydın, Cuma Keklik, Ufuk Erdinç, Nizamettin Coşkun, Hulusi Bulut, Nazif Dalgıç, Hasan Çelik, Çetin Erbaş, Muharrem Kır, Adem Şen, Cevdet Uzun, İbrahim Akif Demir, Sezgin Karakaş, Erkan Yeşiltaş, Ezgi Çakar, Erkan Gül

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x