Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

MEZUN OLDUĞU OKULDA ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Öğretmenler Günü dolayısıyla öğrenim gördüğü Pendik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Okuldaki anılarını anlatan Başkan Ahmet Cin, öğretmenlere çiçek takdim ederek bu özel günlerini kutladı

Pendik Belediyesi, Öğretmenler Günü dolayısıyla özveri ve gayretleriyle öğrencileri geleceğe hazırlayan tüm öğretmenlere çiçek takdim etti ve belediyenin sosyal tesislerinde kullanabilecekleri indirim kartı hediye etti. Bu özel günde Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, öğrenim gördüğü Pendik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Öğretmenlere çiçek takdim eden Başkan Ahmet Cin, öğretmenlerin bu özel gününü kutladı. Öğrenim gördüğü okuldaki anılarını anlatan Başkan Ahmet Cin: “1980-1983 yılları arasında burada öğrenim gördüm. İstanbul’da o yıllarda iki tane gözde lise vardı. Bunlardan birisi bu okuldu. Buradan mezun olduğum için gurur duyuyorum. Liseye bu okulda başladım. Kimya öğretmenim önceki yıllarda okulda müdürlük görevini de yapan Mustafa Dede Baş’tır. Bana kimyayı sevdiren kişidir.” dedi.

Başkan Ahmet Cin’e Öğrenci Kayıt Belgesi Hediye Edildi

Başkan Ahmet Cin, daha sonra öğrencilik yıllarında sıralarına oturduğu sınıfa gitti. Burada öğrencilerle keyifli bir sohbet gerçekleştiren Başkan Ahmet Cin’e Okul Müdürü Halil Yıldız bir sürpriz yaptı. Okul Müdürü Yıldız, Başkan Ahmet Cin’in okul kayıt belgesini kendisine takdim etti. Çerçeveli olarak hazırlatılan belgeyi gören Başkan Ahmet Cin, şaşkınlığını gizleyemedi. Ziyaretin sonunda Başkan Ahmet Cin, öğretmenlerle birlikte okulun merdivenlerinde hatıra fotoğrafı çektirdi. Öğretmenlerle vedalaşan Başkan Ahmet Cin, okul bahçesinde voleybol oynayan öğrencilere rastladı. Öğrencilerle bir süre voleybol oynayan Başkan Ahmet Cin ve öğrenciler, keyifli dakikalar yaşadı.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x