Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

METİN TAVUKÇU İMZA GÜNÜNDE OKURLARIYLA BULUŞTU

Pendik Belediyesi Basın Yayın Koordinatörü Metin Tavukçu, 6. Pendik Kitap Fuarı kapsamında düzenlenen “Simetrik Can Alıcı Diriliş” isimli ikinci şiir kitabının imza gününde okurlarıyla buluştu. İmza gününde Metin Tavukçu’yu mesai arkadaşları, basın mensupları ve dostları yalnız bırakmadı.

Yoğun ilgi gösterilen imza gününe, guruplar halinde gelen öğrencilerin yanı sıra siyaset ve iş dünyasından da katılım oldu. Pendikli basın mensupları ve dostları da Metin Tavukçu’yu bu mutlu gününde yalnız bırakmadılar. Kitabını imzalayıp, okurları ile sohbet eden ve kitabını anlatan Metin Tavukçu;

“İkinci şiir kitabımız olan “Simetrik Can Alıcı Diriliş” kitabımızın imza gününü gerçekleştiriyoruz. Öncelikle bize bu imkanı sağlayan Belediye Başkanımız Ahmet Cin’e, başkan yardımcımız Hakan Öğütcü’ye, kültür müdürümüz Mustafa Çalıkçı’ya çok teşekkür ederiz. Simetrik Can Alıcı Diriliş kitabımız, şiire ilgi duyan her kesimden okuyucunun kendi yaşamlarından benzerlikler bulacağı bir kitap. Bu kitabı mutlaka okuyun! Bu kitapta, İnanç var, aşk var. Okurlarımız fedakarlık, vefa, hasret, vuslat, çile, mutluluk, ölüm gibi birçok kavramı şiirin o büyülü ve can alıcı atmosferini hissedecek. Ürettikçe mutlu oluyorum. Enerjim yettiği müddetçe yazmaya ve üretmeye devam edeceğim” Sözleriyle duygularını ifade ederek, okurlarından yoğun ilgi gören “Simetrik Can Alıcı Diriliş” kitabının imza gününe katılan tüm ziyaretçilerine ve dostlarına katılımları ve katkılarından dolayı teşekkür etti.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x