Metin tamer
Metin tamer

Metin Tamer MetinEv, Ev Tekstilinde E-Ticaretin Yeni Gözdesi Olmaya Hazırlanıyor

İstanbul’un Pendik ilçesi merkezli olarak faaliyet gösteren MetinEv, yeni yatırımlarıyla ev tekstili gereçlerinde ilklere imza atmayı hedefliyor. Şirketin sahibi ve yöneticisi Metin Tamer, MetinEv’in geleceğe yönelik yatırımları ve hedefleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.
E-ticaret alanında ilkleri gerçekleştirmeyi hedeflediklerini belirten Metin Tamer; “E-ticaretin sadece Türkiye’de değil global ölçekte öncüsü olma hedefimiz var. Önümüzdeki dönem uluslararası alana açılarak 100.000 adet ev tekstili ürünlerini, taleplerle buluşturmayı amaçlıyoruz.” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.
“Uluslararası Arenada E-Ticaretle Türkiye’yi Temsil Etmeyi Planlıyoruz”
Markanın hedef kitlesini genişleterek global ölçekte hizmet vermeye başlayacaklarını belirten Metin Tamer; “Uluslararası arenada e-ticaretle Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmeyi planlıyoruz. Bugün özellikle Türkiye ölçeğinde önemli bir marka imajına sahibiz. Birçok ünlü isim MetinEv markasını tanıyor ve kullanıyor. Müşteri memnuniyeti hakkında yaptığımız çalışmalar önemli düzeyde memnuniyet elde ettiğimiz de gösteriyor. Tüm bu hizmet standardımızı ihracat düzleminde büyüterek yurt dışı faaliyetlerine başlamayı hedefliyoruz.” İfadelerini kullandı.
“Bir İlke İmza Atarak Kişiye Özel Üretim Gerçekleştireceğiz”
Ayrıca MetinEv olarak birçok ilk imza attıklarını ve bu ilklerin yeni ticaret modeliyle genişleyerek büyüyeceğine vurgu yapan Metin Tamer; “Bir ilke imza atarak kişiye özel üretim gerçekleştireceğiz. Üretim alanlarımız ev tekstilini kapsayacak ve kişisel taleplere göre en özgün tasarımları hedef kitlemizle buluşturacağız. Burada geniş yelpazeli ayrıcalıkla sunmayı planlıyoruz. Ölçüden modele, tasarımdan ürünün işlevine kadar her konuda müşteri talepleri bu hizmetimizde öncelikli olacak.” sözleriyle markanın müşteri taleplerine büyük ölçüde önem verdiğinin altını çizdi.
“En Çok Müşteri Memnuniyetini Önemsiyoruz”
Müşteri talepleri kadar müşteri memnuniyeti ilkesine de sıkı sıkıya bağlı olduklarını dile getiren Metin Tamer açıklamalarında; “En çok müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Bizi bugün elde ettiğimiz konuma taşıyan irademiz de tam olarak yönetim politikalarımızın müşteri memnuniyeti ekseni üzerine kurgulanması üzerine oldu. Müşteri memnuniyeti ilkesine müşterilerimizden gelen geri bildirimlere sık sıkıya bağlıyız. Hemen her talebi, memnuniyeti, sorunu ve öneriyi çok iyi şekilde dinliyoruz. Müşteri geri bildirimleri doğrultusunda olabildiğince çözümler geliştirerek sektörü daha ileri bir standarda taşımayı hedefliyoruz.” şeklinde ifadelere yer verdi.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x