Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

MARMAS’dan Green Park’ta İftar Buluşması

Başkanlığını Pendik Erdem Otomotiv işletmecisi Hüseyin Erdem’in yaptığı Marmara Motorlu Araç Satıcıları Derneği (MARMAS) Green Park otelde bir iftar organizasyonu gerçekleştirdi.

Yoğun ilgi gösterilen iftar programına; AK Parti MKYK üyesi Metin Külünk, siyasi partilerin il ve ilçe temsilcileri, Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu (MASFED) Başkanı Aydın Erkoç, MARMAS yönetim kurulu üyeleri, Anadolu’nun farklı illerinden gelen sektör temsilcileri, esnaf odaları ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve  çok sayıda üye katıldı.

Kuran okuması ile başlayan iftar programı oruçların açılmasından sonra sektör ile ilgili gelişmelerin gündeme getirildiği konuşmalarla sürdü.

Dernek Başkanı Hüseyin Erdem burada yaptığı konuşmada; “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ekonomik sıkıntılar başta olmak üzere çeşitli problemler yaşanmakta. Olup bitenlerden sektör olarak bizler de etkilenmekteyiz. Yönetime seçildiğimiz günden bu yana öncelik taşıyan sorunların çözümü için çaba sarf etmekteyiz. Birlik ve beraberliğimizi koruduğumuz sürece her sorunun üstesinden gelebileceğimize inancımız tam” sözlerine yer verdi.

Erdem’den sonra, Oto Kasaba Projesini devir alan Dicle Yatırım Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali İslamoğlu da proje ile ilgili genel bir bilgi aktardı.

Program çerçevesinde AK Parti MKYK üyesi Metin Külünk ve Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu (MASFED) Başkanı Aydın Erkoç da birer selamlama konuşması yaptılar.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x