Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

MAHALLELERDE RAMAZAN COŞKUSU

Pendik Belediyesi tarafından düzenlenen sokak iftarları mahalle kültürünü güçlendirmeye devam ediyor. Komşuları aynı sofralarda bir araya getiren, Ramazan bereketinin yan yana paylaşılmasını sağlayan iftarlara Belediye Başkanı Ahmet Cin de eşlik ediyor

Ramazan başından itibaren gerçekleşen sokak iftarları, Çınaradere Mahallesi Gençlik Caddesi’nde, Ertuğrulgazi Mahallesi’nde Muhtarlık karşısında, Güzelyalı Mahallesi Murat Reis Caddesi’nde, Kurtköy Mahallesi Hisarcık Sokak’ta, Fevzi Çakmak Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi’nde ve Yenimahalle Yenipazar Caddesi’nde gerçekleşti. Binlerce komşuyu bir araya getiren sokak iftarlarına Belediye Başkanı Ahmet Cin de katılarak Ramazan heyecanını ve bereketini Pendiklilerle birlikte aynı sofralarda paylaştı.

Sırada 9 mahalle daha var

Mahalle iftarları, Ramazan sonuna kadar Dumlupınar Mahallesi, Fatih Mahallesi, Şeyhli Mahallesi, Orhangazi Mahallesi, Çamçeşme Mahallesi, Sülüntepe Mahallesi, Esenler Mahallesi, Güllübağlar Mahallesi, Kaynarca Mahallesi’yle devam edecek.

Teravih namazı sonrası sohbete devam

Pendiklilerle iftar sofralarında bir araya gelen Belediye Başkanı Ahmet Cin, farklı camilerde kıldığı Teravih Namazı sonrası da vatandaşlarla sohbete devam ediyor. Çay eşliğinde gerçekleşen keyifli sohbetlerde vatandaşları dinleyen Başkan Ahmet Cin, hem gündemi değerlendiriyor, hem de yapılacakları anlatıyor.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x