Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

ALTIN LALE KUYUMCULUK’UN ‘ÇADIR GÜNLERİ’ BAŞLADI

Altın Lale Kuyumculuk’un geleneksel olarak organize ettiği ‘Çadır Günleri’ başladı. Bu kapsamda tüm ürünlerde çok özel indirimler uygulanıyor ve her alışveriş için hediyeler veriliyor.

Gazipaşa Caddesi üzerinde yaklaşık 35 yıldır hizmet vermekte olan sektörün marka isimlerinden Altın Lale Kuyumculuk yine çarpıcı bir kampanyaya imza atmış bulunuyor.

Geleneksel olarak ‘Çadır Günleri’ adı altında gerçekleştirilen ve bu yıl da 1 ay boyunca sürdürülecek olan kampanya; ekonomik ve karlı alışverişler için bir fırsat niteliğinde.

A’dan Z’ye yüzlerce farklı modelin bulunduğu Altın Lale Kuyumculuk’tan, özel tasarımlarınızı da sipariş edebiliyorsunuz.

Çadır Günleri kapsamında öncelikle müşterilere alışveriş yaptıklarında; Kokulu Melek, Yonca ya da Merhamet Kolye hediye edilmekte.

Tam bir fırsat kampanyası niteliğindeki Çadır Günleri’nde tektaş veya beştaş yüzük 550 TL’den 249 TL’ye, kolye veya küpe yine 550 TL’den 249 TL’ye, kelepçe veya bilezik 3250 TL’den 1690 TL’ye, altın set takımı 3250 TL’den 1690 TL’ye, altın tuğra kolye 2700 TL’den 1390 TL’ye, çift alyans + tektaş 1800 TL’den 990 TL’ye düşürülmüş durumda.

Altın Lale Kuyumculuk’un Çadır Günleri’ne her yıl olduğu gibi bu yıl da ilgi oldukça fazla.

İşletmenin Yönetim Kurulu Başkanı Taha Güçlü, kampanyayla ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamada; “Benim inandığım ve sürekli dile getirdiğim bir söz vardır. ‘Gayret başarının ilk adımıdır’ Bu sözden hareketle, müşterilerimizin en cazip şartlarla alışveriş yapabilmelerini nasıl sağlarız diye düşündük, gayret ettik ve Çadır Günleri’ni hayata geçirdik. Herkes faydalansın ve alışverişler keyifli hale gelsin istedik” dedi.

ALTIN LALE GRUP: Gazipaşa Caddesi No:29 Pendik

Tel: 483 44 00 / 0532 350 67 60

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x