Dünya Haber Girişi : 23 Nisan 2023 09:50

KYMCO, 5 yeni modeliyle Motobike’ta iddiasını ortaya koyacak

KYMCO, 5 yeni modeliyle Motobike’ta iddiasını ortaya koyacak

Doğan Holding çatısı altında otomotiv ve mobilite alanındaki yatırımlarıyla bölümde dikkat cazip bir ivme yakalayan Doğan Trend Otomotiv, bünyesindeki KYMCO markasıyla İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen Motobike İstanbul’un en fazla yenilik sergileyen markası olmaya hazırlanıyor. AK 550 Premium, KRV 200 TCS, Xciting VS 400 Limited Edition, Dink R 150 ve I-One üzere 5 yeniliği motosiklet tutkunlarıyla birinci sefer buluşturacak olan KYMCO, ayrıyeten 5 yıllık garanti müddeti ve uygun finansman şartlarıyla da yeni motosiklet dönemine iki teker üzerinde girmek isteyenleri standında bekliyor. Motosiklet dalına katma kıymet sağlayan bir adım olarak, 2023 model 0 km modellerinde 5 yıl garanti sunulmaya başlayan KYMCO ayrıyeten 2021 ve 2022 yıllarında sattığı, periyodik bakımları sistemli yapılmış KYMCO motosikletler için de +2 yıl daha garanti uzatma imkanı sağlıyor.

“AK 550 Premium: Maksimum konfor, eğlence ve güvenlik”

Tasarımındaki özel dokunuşlarla daha şık ve aerodinamik hale bürünen AK 550 Premium, direkt hava akışı ve hava geçiş kanallarıyla daha fazla performans kabiliyeti sağlıyor. Piyano tuşlarından ilham alan yeni AK 550 Premium’un orta konsolu, kullanıcı dostu ve sezgisel fonksiyonellik seçenekleri sunuyor. 550 cc’lik çift silindirli, 8 valfli, sıvı soğutmalı motor bloğu ile 51 HP güç, 52 NM tork üreten AK 550 Premium, standart ve yağmur olmak üzere iki sürüş modu sayesinde yüksek gücünü çok daha denetimli bir biçimde yola aktarabiliyor.

“KRV 200 TCS: Sınıfında benzersiz PTM teknolojili kompakt scooter”

Üst sınıf scooter özelliklerini kompakt boyutlarda sunmasıyla dikkat çeken KRV 200 TCS, bütün bakışları üzerinde toplayan, sportif, agresif ve kompakt tasarımı, eşsiz PTM-Tech şanzıman teknolojisi, standart olarak sunulan TCS ve ABS’ye ek olarak 175 cc, 17 HP güç ve 15.48 Nm tork üreten motoruyla da öne çıkıyor. KRV 200 TCS’yi başka pek çok scooter modelinden ayıran, KYMCO patentli PTM şanzıman teknolojisi, markanın lüks maxi-scooter’ı AK 550’den türetildi. Kayışla tahrik edilen art tekerlek, “Coax” teknolojisi ile öteki sistemlere nazaran daha az yer kaplıyor.

“Xciting VS 400 Limited Edition: Sadece 140 kişiye özel”

Scooter’da sport touring sürüşleri hedefleyenlerin gözdelerinden, KYMCO Xciting’in tüm dünya için yalnızca 500 adet üretilen Xciting VS 400 Limited Edition modeli, KYMCO standındaki yeniliklerinden biri olacak. Türkiye için 140 adetlik kontenjanı bulunan maxi-scooter, Xciting’in pratik ve tıpkı vakitte eğlenceli sürüş sunan dizaynını, bu limitli seride beyaz ve turuncu ayrıntılarla özelleştirilen Pearly Black rengiyle çok özel müşterilerin beklentilerini karşılıyor. ABS ve TCS ile stabil bir sürüş karakteri sunan KYMCO Xciting VS 400 Limited Edition, su soğutmalı, 4 vakitli, tek silindirli ve silindir başına 4 supaplı 400 cc’lik motoruyla 7250 d/d’de 25 kW (33.5 HP) güç ve 5750 d/d’de 37,5 Nm tork üretiyor. Euro 5 normlarını karşılayabilen motosiklet, 195 kg kuru tartıya sahip. 805 mm’lik sele yüksekliği ve 12.5 litrelik depo kapasitesiyle hem kentte hem de uzun yoldaki sürüşlere uyumlu.

“Dink R 150: Efsane modelin geri dönüşü”

20 yılı aşan geçmişiyle Dink efsanesi, KYMCO Dink R 150 ile geri dönüyor. Baştan aşağı yenilenmiş tasarımı ve motoruyla Dink R 150, tekrar kentin caddelerinde pratiklik ve güvenlik odaklı bir sürüş arayanlar kadar kent dışına yapılan kısa seyahatler için de ülkü bir yol arkadaşı pozisyonuna geliyor.

“I-One: Elektrikli mobilitenin konforlu ve kıvrak scooter’ı”

KYMCO, elektrikli mobilite yatırımlarının son halkası olan I-One isimli scooter modelini Motobike İstanbul 2023’de sergileyerek müşteri çeşitliliğini artırıyor. İki farklı renkte satışa sunulan I-One, gelişmiş sürüş performansı ve çarçabuk şarj edilebilmesiyle hayatı kolaylaştırıyor.

Hibya Haber Ajansı