Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Kurs Kayıt Dönemi Başladı

Pendik Belediyesi tarafından yürütülen sanat, enstrüman ve meslek kurslarının kayıtları başladı. Sınırlı kontenjanla pandemi kurallarına uyularak yapılacak olan kurslarda kayıt olan vatandaşlar farklı alanlarda kendilerini geliştirme fırsatı buluyor.

Pendik Belediyesinin her sene düzenlediği ve binlerce kursiyerin katıldığı sanat, enstrüman ve meslek kurslarının kayıtları başladı. Pendikli vatandaşların başvuru yaparak katılabildiği kurslarda farklı alanlarda eğitimler veriliyor.PESEM (Pendik Sanat ve Mesleki Eğitim Merkezi) çatısı altında toplanan kurslarda sanat ve müzik severlerin yanı sıra meslek alanlarında kendini geliştirmek isteyenler için opsiyonlar da mevcut. 21 kategori ve 82 branşın içerisinde yönetim, hizmet, kişisel gelişim, dil, zirai alanlar, bilişim, tekstil, sanat, enstrüman, tasarım ve gastronomi gibi pek çok alanda kurs bulunuyor. Yüz yüze kursların dışında online kurslar da vatandaşların hizmetine sunuluyor.

Bildir
1 Yorum
Eskiler
Yeniler En çok oylananlar
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
Elif Kırnak
8 ay önce

Herkesin ilgi alanlarına göre seçim yapabileceği kurslar mevcut. Çok güzel ve yararlı bir program. Ama kurslar hafta sonları da olsa, çalışan kişiler için daha iyi olurdu.

1
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x