Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

KUMKUMOĞLU, İNCE’NİN SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ’NDE

CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin oluşturduğu koordinasyon merkezinin üç sorumlusundan biri olan İstanbul Eski milletvekili Ali Kemal Kumkumoğlu; “Bu iş 1.turda bitebilir. Olmazsa 2.turda kesin kazanacağız” diyor

CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin seçim stratejisini oluşturulan koordinasyon merkezinden yönlendiriliyor.

Koordinasyon merkezinde; Türkiye’nin dört bir yanından gelen istek – görüş, öneri, bilgi, belge ve detaylar bir süzgeçten geçirilerek, kayda değer olanlar Muharrem İnce’nin yakın ekibine iletiliyor.

Bu noktadan sonra da, elde edilen veriler mitinglerde, basın yayın organlarında propaganda malzemesi olarak kamuoyu ile paylaşılıyor. Vaatler arasında yer alıyor.

İşte bu koordinasyon merkezinin üç sorumlusundan birisi de Pendik’in yetiştirdiği siyasetçilerden İstanbul eski milletvekili Ali Kemal Kumkumoğlu ile birlikte Çanakkale eski milletvekili Ahmet Küçük, Edirne eski milletvekili Rasim Çakır görev yapıyor.

Gazetemize seçim süreciyle ilgili bir değerlendirme yapan Kumkumoğlu, şu sözlere yer verdi: “Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Muharrem İnce seçimlere %20’ler civarında başladı. Geçtiğimiz hafta bu oran %32 ve üzerine çıktı. Bu noktada şunu belirtmek isterim ki; Sayın İnce’nin oy oranı 1 – 2 puan şeklinde değil 5 – 10 puan şeklinde artış gösteriyor. Son hafta performansı ile 1.turda seçimi kazanabiliriz. Bu 1.turda gerçekleşmezse bile2.turda yeni Cumhurbaşkanımızın Muharrem İnce olacağını şimdiden söyleyebilirim”

 

 

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x