Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

Küçük Patiler Ödül Aldı

Pendik Belediyesinin 5-15 Nisan tarihleri arasında düzenlediği Neşeli Patiler Yarışmasında kazananlar hediyeleriyle buluştu. Neşeli Patiler Köpek Eğitim Parkında gerçekleşen yarışmada en yetenekli ve bakımlı kedi ve köpekler seçildi.

Pendik Belediyesinin düzenlediği Neşeli Patiler Yarışmasında kazananlar yapılan törenle açıklandı. Yoğun istekle açılan Neşeli Patiler Köpek Eğitim Parkında gerçekleşen etkinlikte kedi ve köpekler gönüllerince koştu, mama yedi ve marifetlerini gösterdi.Etkinlik aynı zamanda çocuklar ve büyükleri evcil hayvanlarla bir araya getirerek eğlenceli anlara ev sahipliği yaptı. Törende kazananlara hediyelerini Pendik Belediyesi Başkan Yardımcısı İbrahim Hakkı Aysan takdim etti. Kedi ve köpeklerin yeteneklerini ve güzelliklerini yarıştırdığı etkinlikte köpekler kategorisinde 1. Kanas, 2. Guinness ve 3. Angel isimli köpek oldu. Kedilerde ise 1. Thomas, 2. Okyanus ve 3. Kavun isimli kedi ödül aldı.

Aysan yaptığı kapanış konuşmasında “Pendik Belediyesi olarak evcil ve sokakta yaşayan tüm canlılarla ilgilenmeye ve onların bakımlarına destek olmaya çalışıyoruz. Bu konuda belediyeler arasında öncü belediyelerdeniz. Bu tür etkinliklerimize devam edeceğiz” dedi.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x