Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

KUBİLAY PEYİK: GELECEK ‘İYİ’ OLACAK

İYİ Parti İstanbul 1.Bölge Milletvekili Adayı Av. Kubilay Peyik; “Partimizin hedefi devletimizi ve milletimizi her alanda ve her anlamda daha iyi standartlara eriştirmektir.” dedi.

İYİ Parti 1.Bölge Milletvekili Adayı Av. Kubilay Peyik seçim çalışmaları çerçevesinde göstermiş olduğu üstün performansla partili partisiz herkesin dikkatini çekmeyi başardı.

13 yıldır Pendik’te avukatlık yapan deniz yapıları ve inşaatları alanında faaliyet gösteren Türkiye’nin tanınmış firmalarından birinin de genel koordinatörlük görevini sürdüren Peyik; kişisel kariyerinin yanı sıra bu performansı ile önümüzdeki süreçte de bölgemizin siyasette etkin isimlerinin arasında yer alacağını şimdiden gösterdi.

Seçim süreci boyunca, sabahın erken saatlerinden başlayarak gecenin ilerleyen vakitlerine kadar mahalle mahalle esnaf ve vatandaşlarla temas kuran, onlarla birebir sohbetler ederek İYİ Parti’nin programını yapmak istediklerini anlatan Peyik için partili arkadaşları da, “4×4 arazi jipi gibi, engel tanımaksızın ve yorulmak bilmeksizin çalışıyor. Onun bu azmi bizler için de teşvik edici oluyor” şeklinde konuşuyorlar.

Yine seçim çalışmaları çerçevesinde gazetemize konuşan Kubilay Peyik; “Ben siyasete ülkem için iyi şeyler yapabileceğim ve ekip arkadaşlarımla birlikte, daha iyi bir geleceğin temellerini atabileceğimiz inancı ile girdim.

Körü körüne sormadan, irdelemeden, anlamadan kimsenin ne karşısında ne de yanında olurum. Herkese karşı öncelikle iyi niyetliyim. İYİ Parti olarak da; TC kimliği taşıyan tüm vatandaşlarımızla biz biriz ve bütünüz. Her türlü ayrımcılığa karşıyız. Amacımız; gelişen dünyadan ve gelişimden kopmadan, iyi bir ülke, huzurlu bir toplum, itibarlı bir devlet, zengin bir millet, adil, özgür, demokrat, güçlü ve mutlu bir toplum oluşturmaktır. Halkımız bunu böyle bilsin ve bizi böyle tanısın. Karalamalara aldanmasın” dedi.

1980 doğumlu Kubilay Peyik, İYİ Parti Pendik İlçe Teşkilatı’nın da kurucu üyelerinden.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x