Pendik Gazetesi
Pendik Gazetesi

KÖTÜ GÜNLER YA BİTECEK YA BİTECEK

Pendikspor son haftalarda üst üste aldığı yenilgiler sonucunda puan cetvelinin en alt sıralarına indi.

Bunun üzerine Teknik Direktör Hüseyin Kalpar ve ekibinin görevine son verildi.

Pendikspor yönetimi gündemi değerlendirmek üzere yerel basın mensupları ile bir araya geldi.

Kulüp Başkanı Mustafa Şahinyılmaz yaptığı değerlendirmede; ” Yönetim olarak bugüne kadar teknik kadromuza, futbolcularımıza ödemelerini hiç aksatmadan yaptık. Onlarla son derece uyumlu, olumlu ilişkiler içerisinde olduk. Esasen futbolcu kadromuzda bireysel olarak üst düzeyde. Fakat ligde bir türlü istediğimiz neticeleri alamadık.

Sonuç itibari ile yönetim olarak  teknik heyetimiz ile yollarımızı ayırma kararı aldık. Bundan sonraki süreçte ligimizi yakından tanıyan bir isimle yolumuza devam edeceğiz. Bu noktada henüz net bir kişi belirlemiş değiliz. Arayışımız sürüyor.

Önümüzdeki 6 hafta herkes için belirleyici olacaktır. Bu 6 haftada alınan neticelere göre takım içerisinde de ciddi değişiklikler yapabiliriz. Ya da durumun düzelmesi halinde bir iki takviye ile yolumuza devam edebiliriz.

Pendikspor büyük bir camia. Biz yönetimimizle , teknik heyetimizle, futbol takımımızla bu camiaya layık olmalıyız. Bunun bilincindeyiz. Zor ve sıkıntılı günlerin, her ne pahasına olursa olsun üstesinden geleceğiz” dedi.

Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster
0
Bu paylaşım hakkında düşüncelerinizi öğrenmek isteriz, lütfen bir yorum yapın.x
()
x